29 czerwca 2022 | 16:02

Członek rodziny Kardashianów robi sobie reklamę? To nie mogło być możliwe!

Źródło mówi Page Six, że ostatnie zdjęcia Kendall Jenner i jej byłego gwiazdora NBA Devina Bookera – zrobione w SoHo House w Malibu zaledwie kilka dni po tym, jak rozeszła się wiadomość, że para się rozstała – były tylko „chwytem PR-owym”

„Jej zespół nie chce, aby wyglądało to tak, jakby została porzucona”, mówi osoba wtajemniczona. „Jej ludzie poprosili o to spotkanie”

Ujęcia pap pokazują Jenner i Bookera uśmiechających się do siebie podczas wiszenia na zewnątrz luksusowego prywatnego klubu.

Źródło powiedziało E! News, które po raz pierwszy złamało wiadomość w zeszłym tygodniu, że para rozstała się po dwóch latach randek, „Dzielili się rzeczami na swoich telefonach i śmiali się. Kendall patrzyła w górę i uśmiechała się do Devina.”

Ach tak, wpatrywanie się w ekrany, najbardziej romantyczny sposób na ponowne rozpalenie romansu.

Kendall Jenner and Devin Booker.
Prywatna para uczestniczyła w maju we włoskim ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera.
GC Images

W ten weekend zawodnik Phoenix Suns polubił na Instagramie zdjęcia, które zaczynały się od nagiego zdjęcia opalającej się Jenner. Modelka polubiła zdjęcie Bookera grającego w baseball.

Źródło powiedziało Page Six w tym tygodniu, że młoda para rozstała się, ponieważ Booker, 25, nie był gotowy, aby pop pytanie do gwiazdy rzeczywistości, 26, i oboje są skupieni na swoich karierach.

„Podczas gdy dbają o siebie nawzajem, Devin nie zamierzał zaproponować małżeństwa i jego priorytetem jest jego kariera”, powiedziało nam źródło. „Kariera Kendall również zdominowała jej życie”.

Kendall Jenner and Devin Booker.
Para podobno rozstała się przed wspólną nocą.
kendalljenner/Instagram

Jenner i Booker po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2020 roku. Ultra prywatna para uczestniczyła w maju w ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera we Włoszech.

Czytaj również:  Melissa Etheridge opłakuje stratę Davida Crosby'ego, który był ojcem dwójki jej dzieci