8 grudnia 2022 r. | 7:43

Meghan Markle celowo nosiła głównie „stonowane odcienie” podczas pobytu w Wielkiej Brytanii.

„Rzadko nosiłam kolory”, wspomina wychowanka „Suits” w trzecim odcinku serialu Netflixa „Harry & Meghan”, który pojawił się w czwartek.

„Była w tym myśl”, wyjaśnia Markle, która rozpoczęła swój związek z księciem Harrym w 2016 roku. „Według mojego zrozumienia, nie możesz nigdy nosić tego samego koloru co Jej Wysokość [Królowa Elżbieta II], jeśli jest wydarzenie grupowe.

„Ale wtedy również nigdy nie powinieneś nosić tego samego koloru co jeden z innych bardziej starszych członków rodziny”, kontynuuje była aktorka. „Więc byłam jak, 'Cóż, jaki jest kolor, którego prawdopodobnie nigdy nie będą nosić? Camel? Beżowy? Biały?'”

Markle, 41, mówi, że jej głównym celem było „wtopienie się”, zauważając: „Nie próbuję się tu wyróżniać. Więc nie ma wersji, że dołączam do tej rodziny i próbuję nie robić wszystkiego, co mogę, aby się dopasować.”

Gospodarz podcastu „Archetypy”, który mówi, że nie chciała „zawstydzić rodziny” swoją garderobą, podkreśla również moment, w którym rozgałęziła się dzięki odważnej sukni na gali Salute to Freedom w Nowym Jorku w listopadzie 2021 roku.

Meghan Markle
Absolwentka „Suits” zrobiła wszystko, by „wtopić się w tłum”.
Netflix

Wydarzenie miało miejsce po tym, jak książę i księżna Sussex zrezygnowali ze swoich królewskich ról i wyjechali z Anglii do Kanady, a ostatecznie do Stanów Zjednoczonych.

Para mieszka w Montecito, Kalifornia, od 2020 roku z synem, Archie, 3, i córką, Lilibet, 1.

W marcu następnego roku Harry, 38, i Markle rozmawiali z Oprah Winfrey o swojej decyzji w bombowym wywiadzie, odnosząc się do jej myśli samobójczych i obaw wyrażonych przez starszego członka rodziny królewskiej o kolorze skóry ich pierwszego dziecka.

King Charles, Queen Camilla, Prince Andrew, Meghan Markle, Queen Elizabeth II, Prince Harry and Prince William
Była aktorka nie chciała „zawstydzić” rodziny.
AP

Markle, która jest biracial, i były pilot wojskowy idą podobnie dogłębnie w swoim nowym show.

„Nie powiem, że jest to wygodne”, mówi w konfesjonale w pierwszym odcinku.

Czytaj również:  Lindsay Lohan i mąż Bader Shammas debiutują na czerwonym dywanie

„Ale kiedy czujesz, że ludzie nie mają pojęcia, kim jesteś przez tak długi czas, to naprawdę miło jest mieć możliwość, aby dać ludziom przebłysk tego, co się stało, a także kim jesteśmy”, wyjaśnia.

Ostatnie trzy odcinki serialu wyreżyserowanego przez Liz Garbus pojawią się 15 grudnia.