8 sierpnia 2022 r. | 8:10

Kanye West opłakuje fałszywą śmierć swojego byłego wroga Pete’a Davidsona po rozstaniu wychowanka „Saturday Night Live” z Kim Kardashian.

Projektant mody Yeezy podzielił się spreparowaną stroną tytułową New York Timesa na Instagramie na początku poniedziałku, która głosiła: „SKETE DAVIDSON DEAD AT AGE 28.”

Gazeta wzięła również na celownik inne nemezis Westa, Kid Cudi, z podtytułem „Kid Cudi chciał zagrać na pogrzebie, ale boi się rzucających butelkami”, żartując z wykonawcy „Pursuit of Happiness” schodzącego ze sceny podczas zeszłomiesięcznego festiwalu Rolling Loud w Miami po tym, jak fani rzucali w niego przedmiotami.

West pozwolił, by to zdjęcie mówiło samo za siebie, nie podpisując go.

To jedyny post, który pojawił się na jego koncie – na razie.

Kanye West
Kanye West wydał dramatyczne oświadczenie po rozstaniu swojej byłej żony Kim Kardashian z Pete’em Davidsonem.
GC Images
A fake New York Times front page with a headline reading,
Projektant mody opłakiwał fałszywą śmierć wychowanka „SNL” za pomocą sfałszowanej pierwszej strony New York Timesa.
kanyewest/Instagram

Fani przypomną sobie, że raper „Flashing Lights” dubbingował Davidsona „Skete” podczas jego bardzo publicznej, ale jednostronnej waśni z komikiem.

Edytowana okładka gazety jest również najnowszym dziełem sztuki performance, które przywołuje śmierć gwiazdy „King of Staten Island”, jako że West pogrzebał Davidsona żywcem w swoim teledysku do utworu „Eazy.”

45-letni West zaatakował również 28-letniego Davidsona w drugim teledysku do tego samego utworu, tym razem, gdy aktor miał na sobie bluzę z kapturem „Skete”.

Źródło bliskie Kardashian, 41, potwierdziło Page Six w piątek, że para rozstała się po dziewięciu miesiącach randki.

Kim Kardashian and Pete Davidson walking together.
Założycielka Skims i Davidson rozstali się po dziewięciu miesiącach randkowania.
SplashNews.com

„Kim i Pete zdecydowali się po prostu być przyjaciółmi”, podzieliło się źródło bliskie gwieździe rzeczywistości. „Mają dużo miłości i szacunku dla siebie, ale stwierdzili, że duża odległość i ich wymagające harmonogramy sprawiły, że naprawdę trudno było utrzymać związek”.

Inne źródło powiedziało nam, że różnica wieku duetu przyczyniła się do podjęcia decyzji.

„Pete ma 28 lat, a Kim 41 – po prostu są w tej chwili w bardzo różnych miejscach” – powiedział insider. „Pete jest całkowicie spontaniczny i impulsywny i chce, żeby w jednej chwili poleciała do Nowego Jorku, czy gdziekolwiek jest, ale Kim ma czwórkę dzieci i to nie jest takie proste”.

Czytaj również:  gwiazda "Sopranos" i "White Lotus", Michael Imperioli, opowiada o swojej nowej restauracji w Nowym Jorku: "Przywilej

„Musi się skupić na dzieciach.”

Kardashian i Davidson zaczęli randkować po jej rozwodzie z Westem, z którym dzieli czwórkę dzieci: North, 9, Saint, 6, Chicago, 4, i Psalm, 3.