sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Todd Chrisley twierdzi, że martwy kot spadł z sufitu do więziennego jedzenia: „To jest tak obrzydliwie brudne

Todd Chrisley twierdzi, że warunki panujące w więzieniu są tak przerażające, że martwy kot spadł z sufitu na jedzenie więźniów.

„Jest tak obrzydliwie brudno” – powiedział w piątek Brian Entin, były gwiazdor reality show, który odbywa karę 10 lat pozbawienia wolności za oszustwa bankowe i uchylanie się od płacenia podatków w Federalnym Obozie Więziennym w Pensacola w stanie Floryda.

„Jedzenie jest dosłownie, nie przesadzam… jedzenie jest przeterminowane. Jest przeterminowane o co najmniej rok. Jest o rok przeterminowana” – powiedział.

Chrisley twierdził podczas wywiadu, że podczas usuwania czarnej pleśni z sufitu przykryli jedzenie więźniów plastikiem, gdy martwy kot spadł na jedzenie.

Chrisley twierdził ponadto, że szczury i wiewiórki zostały znalezione w magazynie, w którym przechowywana jest żywność dla więźniów.

Todd Chrisley szczegółowo opisał przerażające warunki, w jakich rzekomo przebywa w więzieniu. Julie Chrisley /Instagram

Opowiadając o swojej diecie za kratkami, gwiazdor „Chrisley Knows Best” powiedział, że je tylko jedzenie, które może kupić i przygotować „w komisariacie”.

„Jem tuńczyka, jem masło orzechowe. Stąd biorę białko. Jem sałatkę makaronową, którą robię, makaron, który dostaję w komisariacie. A potem zaczynam od nowa, robiąc to samo w następnym tygodniu.”

Chrisley, lat 54, twierdził, że strażnik próbuje go „złamać”, ograniczając ilość produktów spożywczych, które może kupić.

Chrisley twierdził, że pewnego dnia „martwy kot” spadł z sufitu na jedzenie więźniów. Tommy Garcia/NBCU Photo Bank via Getty Images

„Zanim tu przyszła, można było kupić 12 paczek tuńczyka tygodniowo, a ona zmniejszyła je do sześciu, a potem z sześciu do trzech. Nie podała powodu” – twierdził.

„Kiedy ją o to zapytałem, powiedziała:” Komisariat to przywilej, a nie prawo.”

Dodał: „Oni dosłownie zagładzają tych ludzi na śmierć. Ci ludzie dostają… nie wiem, czy dostają 1000 kalorii dziennie.”

Twierdził również, że strażnik ograniczał jego spożycie żywności, aby go „złamać”. Noel Vasquez/Getty Images

Entin skontaktował się z więzieniem w sprawie roszczeń Chrisleya, ale powiedziano mu, że „jest pożywna żywność”, która jest „aktualna i w porządku.”

Czytaj również:  Jak NYC będzie świętować 50. urodziny zmarłego rapera Notoriousa B.I.G

Chrisley, który rozmawiał z Entinem przez telefon, powiedział dziennikarzowi, że podczas gdy więzienie mogło twierdzić, że nie może osobiście przeprowadzić wywiadu z Toddem z powodu „naruszenia bezpieczeństwa”, prawdziwym powodem jest to, że „nie chcą [Entina] tutaj, gdzie [on] może zobaczyć, co naprawdę się dzieje”

W osobnym filmie opublikowanym na X, Chrisley podzielił się tym, jak „druzgocące” jest to, że nie jest w stanie konsekwentnie rozmawiać ze swoją żoną Julie Chrisley, 50, która odsiaduje swój sześcioipółletni wyrok w Federalnym Centrum Medycznym w Lexington, Ky.

Chrisley zgłosił się do więzienia po tym, jak został skazany za oszustwa bankowe i uchylanie się od płacenia podatków. NBCU Photo Bank via Getty Images

„Ona i ja wysyłamy e-maile cztery lub pięć razy dziennie, ale oni zatrzymują moje e-maile i zatrzymują je na jej końcu, jako sposób kary” – twierdził Todd.

Twierdził, że są karani, ponieważ jedno z trojga dzieci pary, Savannah, wypowiadało się na temat warunków życia swoich rodziców w swoim podcaście.

25-latek twierdził, że potrzeby medyczne więźniów są często zaniedbywane, a temperatury w celach osiągają czasami trzycyfrowe wartości z powodu braku klimatyzacji wewnątrz obiektu.

Gwiazda „Chrisley Knows Best” przebywa w zakładzie karnym w Pensacola we Florydzie od stycznia. http://www.bop.gov

Po wypowiedzeniu się na ten temat, zarówno Savannah, jak i Todd twierdzą, że on i Julie są narażeni na „odwet” za kratkami.

W lipcu prawnik ojca pięciorga dzieci twierdził, że jego poczta była niszczona i że był fotografowany podczas snu.

Rozmawiając z Entinem w zeszłym tygodniu, Todd twierdził: „Zrobiono mi zdjęcie, gdy spałem i wysłano do mojej córki, prosząc o 2,600 dolarów miesięcznie za moją ochronę.”

Todd ma zostać zwolniony w styczniu 2033 roku. Vivian Zink/NBCU Photo Bank via Getty Images

Twierdził również, że podsłuchał, jak strażnicy mówili, że Todd musi być „upokorzony”

Pomimo warunków, Todd – który ma zostać zwolniony 22 stycznia 2033 roku – podzielił się przesłaniem nadziei na pozostały czas.

„Bóg ma większy cel. Wiem, że ma większy plan i nie pozwolę rządowi federalnemu złamać mojej wiary.”

Czytaj również:  Kopnięcie Andy'ego Cohena w "spragnioną" Jill Zarin pomogło zatopić program "Legacy

Latest Posts

Nie przegap