poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

Florence Pugh Mówi, że obcięła własne włosy dla 'dobrej osoby’: „Found it Really Liberating”

Florence Pugh udowodniła, że nie boi się wziąć nożyczek do własnych włosów dla roli.

Gwiazda Don’t Worry Darling powiedziała Jimmy’emu Fallonowi w The Tonight Show, że „to był mój pomysł”, aby obciąć swoje prawdziwe włosy do filmu Zacha Braffa A Good Person. Na początku filmu, który śledzi losy Allison Pugh, która nawiązuje nieprawdopodobną przyjaźń ze swoim niedoszłym teściem, Danielem (Morgan Freeman), po tym jak przeżyła niewyobrażalną tragedię, jej postać impulsywnie ścina włosy.

„Byłem jak, 'Zach, myślę, że powinienem ściąć włosy na początku filmu’ A on na to, 'Początek filmu – spoko. To nie zadziała’,” wyjaśniła.

Pugh powiedziała, że ekipa martwiła się o to, jak nakręcić film w porządku, jeśli ona zetnie włosy na początku filmowania. Jej odpowiedź na to brzmiała: „Wymyślicie to”

Dodała, że zespół odbył dużą rozmowę i powiedział Braffowi: „To jest szalone. Ona nie może tego zrobić. To w ogóle nie jest pomocne.” Reżyser próbował przekonać ją do użycia peruki, ale ona podwoiła się, mówiąc ponownie: „Wymyślisz to.” I tak też się stało.

W ostatnim wywiadzie dla USA Today, aktorka Midsommar powiedziała, że wszyscy na planie byli „naprawdę niespokojni”, ponieważ mieli mieć tylko jedno ujęcie, aby to osiągnąć, ale ona „uznała to za naprawdę wyzwalające.”

Kontynuowała, „Jeśli cokolwiek, to było jak ostateczny klucz do odblokowania tej postaci. To zabrało próżność przez okno.”

Pugh podzieliła się również osobistym związkiem z tą sceną, wspominając, jak jako nastolatka doświadczała podobnych impulsywnych momentów, ponieważ „patrzyła tylko w dowolnym kierunku, ale na rzecz, która sprawiała, że byłam smutna.”

„Dla mnie, kiedy tylko byłem szczególnie niski jako nastolatek, zrobiłbym wiele szybkich napraw”, powiedziała. „Kupiłbym rzeczy takie jak zestawy do paznokci lub nożyczki i wszedłbym na YouTube i dowiedział się, jak to zrobić”

Czytaj również:  Książę Harry & Meghan atakują tabloidy i paparazzi w Netflix Doc Series: "They Are Destroying Us"

A Good Person jest obecnie grany w kinach.

Latest Posts

Nie przegap