10 listopada 2022 r. | 11:07

Maddie Baillio zrzuciła 150 funtów – czyli „ponad połowę” tego, co kiedyś ważyła – odkąd rozpoczęła swoją podróż po zdrowie na początku 2020 roku.

Aktorka „Hairspray Live!”, 26, powiedziała People, że wiedziała, że musi dokonać zmiany po tym, jak miała problemy z dotrzymaniem kroku swoim współgwiazdom podczas kręcenia „Kopciuszka” z Camilą Cabello.

Maddie Baillio posing for a red carpet photo
Baillio zdała sobie sprawę, że chce coś zmienić podczas kręcenia „Kopciuszka.”
Getty Images

„Była taka scena, która nie znalazła się w filmie, gdzie ja i druga przyrodnia siostra [Charlotte Spencer] prowadziłyśmy grupę około 300 dziewczyn – fantastycznych tancerek, szczupłych, miały to coś – w dół 50-cio jardowej ścieżki do zamku śpiewając 'Single Ladies’ i tańcząc,” powiedziała outletowi.

„Nie mogłam nadążyć za choreografią. Ciągle traciłem oddech. Musielibyśmy zacząć kręcić scenę od nowa.”

Aktorka „Dumplin'” wyjaśniła, że czas zgrał się z początkiem pandemii COVID-19, więc zaczęła chodzić w wolnym czasie. 30 minut dziennie zmieniło się w godzinę, zmieniło się w dwie godziny dziennie i „tak to się dla mnie zaczęło”

„Weszłam na wagę i to było inspirujące, aby zobaczyć, że mam kontrolę nad czymś – że mam kontrolę nad moim ciałem”, powiedziała Baillio, dodając, że stała się również weganką i próbowała bardziej rozbudowanych treningów, takich jak gorąca joga.

Baillo wyjaśniła, że podczas gdy jej zmniejszająca się waga była miła, była bardziej skupiona na tym, aby być w stanie „utrzymać się” i zdobyć „tę fizyczną wytrzymałość.”

„Inspiruje mnie zmieniająca się mentalność”, kontynuowała Baillio. „Chcę grać na Broadwayu swoje wymarzone role, które nie mają nic wspólnego z moją wagą. I zdecydowanie widzę, że to idzie w tym kierunku.”

Maddie Baillio sitting posing for a photo
„Życie stało się o wiele przyjemniejsze, kiedy miałam tę fizyczną wytrzymałość”, powiedziała outletowi.
maddiebaillio/Instagram

Jednak Baillio nadal pozostaje body positive w swoim spojrzeniu na wygląd fizyczny.

Czytaj również:  Howie Mandel konfrontuje się z Andym Cohenem za nazwanie go "dupkiem" po wywiadzie z Tomem Sandovalem

„To komplement, kiedy ludzie mówią mi, że dobrze wyglądam, ale powstrzymuję się od komentowania wyglądu fizycznego innych osób, ponieważ wiem, że kiedy ja walczyłam – kiedy byłam tak zafiksowana na numerze na wadze, a ludzie mówili mi, że robię dobrze i [aby] kontynuować – to nie było dla mnie dobre,” podzieliła się.

Maddie Baillio posing for a photo with her boyfriend
Baillio przyznała, że jest w „pięknej, zdrowej relacji” zarówno ze swoim ciałem, jak i partnerem.
maddiebaillio/Instagram

Baillio spotyka się również ze swoim chłopakiem Solomonem Reynoldsem, w którym „bardzo się zadurzyła”, odkąd 10 lat temu chodzili razem do szkoły średniej.

„W szkole średniej byłam dziewczyną plus-size, a on był jednym z niewielu chłopaków, którzy byli dla mnie tak mili”, powiedziała, dodając, że jest „najbardziej utalentowaną osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam.”