środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Hayden Panettiere twierdzi, że scenarzyści „Nashville” wyciągnęli z jej prawdziwego życia wątki fabularne: „Bardzo traumatyczne”

Hayden Panettiere otworzyła się na temat kręcenia Nashville, mówiąc, że było to „bardzo traumatyczne, ponieważ czułam się, jakbym odgrywała własne życie.”

Aktorka i piosenkarka, która wcześniej opowiadała o swoich zmaganiach z uzależnieniem, alkoholizmem i depresją poporodową, grała Juliette Barnes w serialu ABC. Jej postać była gwiazdą muzyki country, która zmagała się z uzależnieniem.

Teraz, w niedawnym wywiadzie dla The Messenger, Panettiere stwierdziła, że scenarzyści Nashville wykorzystali elementy i doświadczenia z jej życia osobistego podczas tworzenia historii Juliette.

„Od samego początku było tak, że umawiałam się z piłkarzem, [a potem] Juliette umawiała się z piłkarzem” – powiedziała. „A potem zmienili ją w alkoholiczkę. Później zostawiła córkę i wyjechała do tego szalonego [miejsca] w Europie, i to było bardzo oczywiste…”

Aktorka Scream VI kontynuowała: „Nie odrobili pracy domowej. Nie tworzyli nowych wątków. Po prostu patrzyli na moje życie i mówili: „Och, po prostu weźmy to, przez co ona przechodzi i dodajmy do tego nasz mały spin” A potem, ta-da! I gotowe”

Panettiere wyjaśniła następnie, jak praca na planie od 12 do 20 godzin dziennie zaczęła odbijać się na jej zdrowiu psychicznym i ogólnym samopoczuciu.

„Nie miałam czasu, aby zadbać o siebie [i] myśleć o bólu, którego doświadczałam fizycznie [i] emocjonalnie. Chciałam po prostu się wyciszyć i oglądać bezmyślną telewizję i świetne programy” – wspomina. „Wszystko, by odciągnąć mój umysł od tego, ponieważ wiedziałam, że następnego dnia znów będę do tego wracać. Byłam jak centralna łza. Nie sądzę nawet, że w operze mydlanej płakałam tak dużo [jak] w Nashville.”

Serial był emitowany przez sześć sezonów w latach 2012-2018.

Czytaj również:  Billie Eilish mówi, że sen o Christianie Bale'u uświadomił jej, że musi zerwać z chłopakiem

Latest Posts

Nie przegap