niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Heidi Gardner była „bardzo opiekuńcza” wobec Travisa Kelce’a, gdy ten był gospodarzem „SNL

Heidi Gardner otwiera się na temat swojego czasu z Travisem Kelce, kiedy był gospodarzem Saturday Night Live w marcu 2023 roku, po wygraniu Super Bowl przez Kansas City Chiefs.

Członkini obsady SNL zatrzymała się w Today with Hoda & Jenna w piątek, gdzie rozmawiała o tym, jak początkowo zasugerowała Lorne Michaelsowi, aby Kelce był gospodarzem serialu komediowego, zanim stał się sławny, a gospodarze żartowali, że Gardner kochał go przed Taylor Swift.

Jako rodowita mieszkanka Kansas City w stanie Missouri, komik powiedziała Hodzie Kotb i Jennie Bush Hager, że jest „bardzo opiekuńcza” w stosunku do rozgrywającego Chiefs. Dodała: „Zadawałam mu pytania, które również, jako fanka sportu, mnie interesują, ale zapytałam: „Co jesz w dniu meczu?” A on na to: „Uncrustables. Po prostu wcinam Uncrustables”

W dniu występu aktorka Shrinking powiedziała gospodarzom porannego programu, że poszła do sklepu i kupiła paczkę Uncrustables dla Kelce’a na przekąskę. „Chciałam poczuć się jak w domu” – powiedziała.

Podzieliła się, że kiedy oboje ćwiczyli do skeczu, w którym leżeli razem w łóżku („Przepraszam, Taylor”, zażartowała), wyraził wdzięczność za prezent.

„Nachylił się do mnie tuż przed zapaleniem świateł na scenie i powiedział: „Cały dzień jadłem Uncrustables” A ja na to: „Super”” – powiedziała, dodając, że jej zdaniem „wygrał SNL” i wykonał „kawał dobrej roboty”.

Czytaj również:  Dwa nowe filmy "Avengers" zapowiedziane na Comic-Con

Latest Posts

Nie przegap