14 maja 2022 r. | godz. 14:59

Wczorajsze złamane serce jest dla współprowadzącej „Today” Hody Kotb jutrzejszym świeżym początkiem

Osobowość telewizyjna, 57 lat, przyznała, że trzyma swoje serce „otwarte” na randki po jej niedawnym rozstaniu z Joelem Schiffmanem.

„Nie myślałam jeszcze o tym, z kim widziałabym siebie, ale muszę coś powiedzieć”, powiedziała Kotb w wywiadzie dla People podczas świętowania 70. rocznicy emisji programu NBC News „Today.”

„Moja siostra nawet powiedziała i zapytała mnie w pewnym momencie: 'Czy boisz się być sama?’ A ja jej odpowiedziałam, 'Nie zamierzam być sama’ I nie wiem dlaczego powiedziałam to tak wyraźnie, ale właściwie wiedziałam, że moje serce jest otwarte. Mam otwarte serce.”

Kotb ogłosiła pod koniec stycznia, że ona i Schiffman, 64, odwołują swoje zaręczyny i rozstają się po ośmiu latach razem.

Hoda Kotb
Schiffman oświadczył się Kotb w 2019 roku, ale ich plany małżeńskie zostały wstrzymane z powodu COVID-19.
FilmMagic

„Chciałem zająć się czymś, co, jak sądzę, kilku z was może zauważyło. Ludzie pisali i pytali, dlaczego nie nosiłem pierścionka zaręczynowego” – powiedział gospodarz w czołówce poniedziałkowej audycji.

„Joel i ja odbyliśmy wiele modlitewnych i znaczących rozmów w czasie wakacji i zdecydowaliśmy, że jesteśmy lepsi jako przyjaciele i rodzice niż jako zaręczona para.”

Schiffman pomyślnie popped pytanie do Hotb w 2019 roku – ale ich plany ślubne zostały wstrzymane po nadejściu pandemii COVID-19. Była para zaczęła się spotykać w 2013 roku i dzieli dwie adoptowane córki: Haley Joy, 5, i Hope Catherine, 2.

Hoda Kotb
„Czuję się zaszczycona, że spędziłam z nim osiem lat” – powiedziała Kotb.
Getty Images dla Time

„To nie jest tak, że coś się stało” – dodała Kotb o swoim rozstaniu z finansistą. „Mówi się, że czasami związki są przeznaczone do bycia tam z jakiegoś powodu, na jeden sezon lub na całe życie i czuję, że nasz był przeznaczony na jeden sezon.

Czytaj również:  Austin Butler broni nazywania byłej Vanessy Hudgens "przyjaciółką" po prawie 10 latach randkowania

„Czuję się uprzywilejowana, że spędziłam z nim osiem lat”, kontynuowała. „Oboje jesteśmy dobrzy, oboje idziemy w swoją stronę i będziemy dobrymi rodzicami dla tych uroczych dzieci”.