środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

Jada Pinkett Smith mówi, że Oscary uratowały jej małżeństwo z Willem: „Nigdy go nie opuszczę

Jada Pinkett Smith powiedziała, że niesławny klaps Willa Smitha na Oscarach w 2022 roku uratował ich małżeństwo.

„Po tych wszystkich latach prób zastanowienia się, czy opuszczę Willa, potrzebowałam tego policzka, aby zobaczyć, że nigdy go nie opuszczę”, powiedziała Daily Mail w wywiadzie opublikowanym w sobotę.

„Kto wie, gdzie byłby nasz związek, gdyby to się nie wydarzyło?”

Gospodarz „Red Table Talk Show” był żonaty z gwiazdą „I Am Legend” od 1997 roku, ale w październiku szokująco ujawnił, że oboje byli w cichej separacji przez siedem lat.

Pinkett Smith przypomniała jednak, jak wszystko zmieniło się tamtej nocy w Los Angeles po tym, jak jej mąż rzucił się na scenę, by spoliczkować Chrisa Rocka za wypowiedź komika na temat łysienia jego żony.

„Nazywam to teraz „świętym policzkiem”, ponieważ tak wiele pozytywnych rzeczy przyszło po tym” – powiedziała mama dwójki dzieci, dodając, że „cieszyła się”, że była na tym wydarzeniu, mimo że „prawie” je przegapiła.

„Ten moment, w którym s-t uderza w wentylator, jest wtedy, gdy widzisz, gdzie naprawdę jesteś.”

Jada Pinkett Smith powiedziała, że niesławny policzek na Oscarach w 2022 roku uświadomił jej, że „nigdy” nie opuści Willa Smitha. ROBYN BECK/AFP via Getty Images
„Kto wie, gdzie byłby nasz związek, gdyby tak się nie stało?” – powiedziała Daily Mail. MICHAEL TRAN/AFP via Getty Images

Oczywiście, mnóstwo rewelacji na temat 52-letniej Pinkett Smith i jej 55-letniego męża z „Fresh Prince of Bel-Air” szturmem podbiło Internet prawie dwa miesiące temu, gdy gwiazda „Nutty Professor” opublikowała swój pamiętnik „Worthy”

Pomimo tego, że Pinkett-Smith szczegółowo opisała zmagania w ich małżeństwie – i nawiązała romans z piosenkarzem Augustem Alsiną – Smith stanął u jej boku po wydaniu książki.

„Mieliśmy bardzo, bardzo długi i burzliwy [związek]. Nazywamy go „brutalnym” Był brutalny i piękny jednocześnie” – powiedział w październiku aktor „Aladyna”, gdy pojawił się na scenie u boku swojej żony.

W październiku ujawniono, że para była w separacji od siedmiu lat. Patricia Schlein/Star Max/GC Images

Podziękował również Pinkett Smith za jej wsparcie, dodając, że jego marzenia zostały „w dużej mierze zbudowane na fundamencie poświęceń Jady.”

Czytaj również:  Mila Kunis trolluje Ashtona Kutchera, Reese Witherspoon nad "niezręcznymi" zdjęciami z czerwonego dywanu

Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Dodatkowo, Smith powiedział New York Times w e-mailu, że jej pamiętnik „obudził [go].”

„Kiedy jesteś z kimś przez ponad połowę swojego życia, pojawia się rodzaj emocjonalnej ślepoty”, napisał w październiku.

Jednak zarówno gwiazda „Jestem legendą”, jak i prowadzący „Red Table Talk” podzielili się, że ich więź wzrosła od czasu incydentu z Oscarami i od czasu wydania pamiętnika Pinkett Smith „Worthy”. Gregg DeGuire/WireImage

„I zbyt łatwo można stracić wrażliwość na ich ukryte niuanse i subtelne piękno.”

Pinkett Smith – która dzieli dzieci Jadena, 25, i Willow, 23, ze swoim mężem – powtórzyła podobny sentyment.

„Nigdy nie przestajesz uczyć się o swoim partnerze”, powiedziała InStyle 17 października. „Dało to [Willowi] tak intymny wgląd we wszystko w sposób, którego nie wiem, czy miałby bez książki.

„Myślę, że to była ogromna korzyść. To naprawdę piękne.”

Latest Posts

Nie przegap