środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

James Gunn dzieli się aktualizacjami dotyczącymi scenorysu „Superman: Legacy”, kostiumu superbohatera i ścieżki dźwiękowej

James Gunn jest wyraźnie podekscytowany wyczekiwanym Superman: Legacy i postanowił podzielić się kilkoma dodatkowymi spostrzeżeniami na temat filmu.

Współzałożyciel DC Studios, który również kieruje projektem superbohatera, niedawno zabrał się do Threads, aby przedstawić kreatywne planowanie filmu za pomocą storyboardu.

„Spoiler?! Cóż, prawdopodobnie nie”, napisał w podpisie. „Ciągle rysuję ujęcia z Superman Legacy i storyboardy do wszystkiego. Oto jeden, który właśnie wysłałem do szefów moich działów, aby zrozumieć, jak ciasne będzie ujęcie, o którym rozmawialiśmy”

Kiedy fan zadał pytanie, co dzieje się na obrazie, Gunn dodał: „Kamera cofa się wraz z postacią. Dla mnie pełne strzałki to ruch kamery, a cienkie strzałki to ruch obiektu”

Chociaż szczegóły dotyczące fabuły filmu były trzymane w tajemnicy, casting nabrał tempa w ostatnich tygodniach po zakończeniu strajku aktorów. Wcześniej ogłoszono, że David Corenswet wcieli się w tytułową rolę kultowego superbohatera, z Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Nicholasem Houltem jako Lexem Luthorem, Skyler Gisondo jako Jimmym Olsenem i Sarą Sampaio jako Eve Teschmacher. W obsadzie znaleźli się również Anthony Carrigan, Isabel Merced i Nathan Fillion jako bohaterowie Metamorpho, Hawkgirl i Guy Gardner/Zielona Latarnia.

Gunn przedstawił również aktualne informacje na temat kostiumu Supermana i ścieżki dźwiękowej filmu

„Kostium jest już w większości gotowy, ale wciąż zmieniamy niektóre elementy” – powiedział twórca. „Duża część ścieżki dźwiękowej – może nawet większość głównych tematów – została już napisana.”

Po tym, jak inny fan zapytał, dlaczego kompozytor filmu nie został jeszcze publicznie ogłoszony, Gunn wyjaśnił, że nie jest pewien, czy umowa została jeszcze zawarta.

„Muszę to sprawdzić”, powiedział. „(I tak, wiem, że brzmi to szalenie, ponieważ tak wiele partytury zostało już napisane, ale kiedy płyniesz na falach inspiracji, co zamierzasz zrobić? Napisałem większość Peacemakera i całe Creature Commandos zanim miałem zamkniętą umowę!”

Czytaj również:  "Stereophonic" zdobywa nagrodę za najlepszą sztukę na gali Tony Awards

Superman: Legacy ma pojawić się w kinach 11 lipca 2025 roku.

Latest Posts

Nie przegap