piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

Jason Kelce i żona Kylie zabierają swoje 3 córki do Disney World przed Super Bowl

Jason Kelce i jego rodzina spędzili w piątek trochę czasu w Najszczęśliwszym Miejscu na Ziemi.

36-letni center Philadelphia Eagles udał się do Orlando na Florydzie na NFL Pro Bowl i podczas pobytu tam poświęcił trochę czasu swojej rodzinie, aby żona Kylie Kelce i ich trzy córki mogły spotkać się z Myszką Miki i Minnie w Walt Disney World Resort.

Pięcioosobowa rodzina została sfotografowana w parku rozrywki i ubrała się tak, by zrobić wrażenie.

Na zdjęciu Jason miał na sobie koszulkę Mickey, podczas gdy Elliotte, lat 2, i Wyatt, lat 4, nosili charakterystyczne dla parku uszy myszy.

Dziewczynki przekąsiły również gorącego precla i churro, podczas gdy mama Kylie, lat 31, trzymała w ramionach 11-miesięcznego Bennetta.

Jason i Kylie udali się do Sunshine State na jego siódmy NFL Pro Bowl, gdzie w EPCOT spotkali postacie z „Frozen” – Elsę i Annę.

Właśnie dostałem to zdjęcie Jasona Kelce z rodziną w Walt Disney World i właśnie uderzyło mnie, że za 8 dni może pojawić się zdjęcie Travisa i Taylora w Disneylandzie, a internet straci swój zawsze kochający umysł. pic.twitter.com/py17E7xk40

– Stephen „Dirk” Libbey (@ThemeParkDirk) 3 lutego 2024 r.

„Nie wiem już nawet, co się robi w Pro Bowl. Ale jest w Orlando, więc mogę zabrać moje dzieci do Walt Disney World” – zażartował Jason podczas środowej rozmowy z reporterem sportowym Zachiem Bermanem. „[To] nie jest Walt Disney World poza Super Bowl, ale tak długo, jak Wyatt będzie mógł zobaczyć Elsę, nie sądzę, żeby to miało znaczenie.”


Śledź relację Page Six z burzliwego romansu Travisa Kelce i Taylor Swift

  • Randki Taylor Swift i Travisa Kelce’a na osi czasu: Od nieudanego flirtu do pary Chiefs
  • Travis Kelce’s dating history: Poznaj dziewczyny i flirty rozgrywającego Chiefs
  • Historia randek Taylor Swift: Od Jake’a Gyllenhaala do Matty’ego Healy’ego
Czytaj również:  gwiazda "RHOSLC" Monica Garcia przyjmuje status złoczyńcy w sesji zdjęciowej Reality Von Tease po finałowym wybuchu bomby

Mistrzowie Super Bowl często mówią, że park rozrywki jest pierwszym miejscem, które odwiedzają po wielkim meczu, ale Jason nie będzie miał takiej okazji w tym roku, więc może to być powód, dla którego wyprzedzili tegoroczne wydarzenie.

Zawodnik NFL, który wygrał Super Bowl 2017 z Eagles, nie zagra w Super Bowl LVIII.

Mieli na sobie ubrania z motywami Disneya i pozowali do zdjęcia z Myszką Miki i Myszką Minnie. Instagram/@kykelce
Jason i jego rodzina byli w Orlando na Florydzie na NFL Pro Bowl. Instagram/@kykelce

Jego brat, Travis Kelce, będzie jednak rywalizował, gdy Kansas City Chiefs zmierzą się z San Fransisco 49ers 11 lutego na Allegiant Stadium w Las Vegas.

Po zakończeniu sezonu Eagles w styczniu, Jason i Kylie wspierali drużynę Travisa w playoffach. Uczestniczyli nawet w styczniowych meczach z Buffalo Bills i Baltimore Ravens.

Widziano ich siedzących w prywatnych apartamentach z rodzicami braci, Edem i Donną Kelce, oraz dziewczyną Travisa, Taylor Swift.

Center Philadelphia Eagles nie weźmie udziału w tegorocznym Super Bowl, ale jego brat, Travis Kelce, już tak. Getty Images
Jason i Kylie niedawno poznali dziewczynę Travisa, Taylor Swift, na meczu Kansas City Chiefs. Prawdopodobnie spotkają się ponownie 11 lutego na Super Bowl. keleighteller/Instagram

Po tym, jak Chiefs zdobyli mistrzostwo AFC 28 stycznia, Jason został zauważony na boisku z rodzicami i Swiftem świętującym Travisa.

„Wiem, że nie było łatwo. Wiem, że to był ciężki rok” – powiedział Jason, obejmując brata.

„Chłopaki, kurwa, pozostaliście wierni. Dokończcie to dla mnie. Wykończcie tego skurwysyna.”

Latest Posts

Nie przegap