czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Jeffrey Jones nie zagrał w „Beetlejuice Beetlejuice” pomimo wielkanocnego jajka

Czy Jeffrey Jones pojawi się w niezwykle oczekiwanym sequelu Beetlejuice Tima Burtona, Beetlejuice Beetlejuice?

To pytanie nurtuje fanów nadchodzącego zwiastuna filmu Warner Bros., którzy zauważyli przebłysk aktora na nagrobku w scenie pogrzebu. Jednak przedstawiciel Jonesa potwierdził The Hollywood Reporter, że aktor nie pojawi się w Beetlejuice Beetlejuice.

W pogrzebie uczestniczą Catherine O’Hara (grająca Delię Deetz, drugą żonę Charlesa Deetza Jonesa w oryginalnym filmie), Winona Ryder (Lydia Deetz, córka Charlesa z jego pierwszą, zmarłą żoną) i Jenna Ortega (nowicjuszka we franczyzie, która gra Astrid Deetz, nastoletnią córkę Lydii).

W Beetlejuice Charles jest wielkomiejskim deweloperem, który kupuje dom w Connecticut po tym, jak poprzedni właściciele – Maitlandowie, grani przez Aleca Baldwina i Geenę Davis – giną w wypadku samochodowym.

Maitlandowie wkrótce dowiadują się, że są duchami i z przerażeniem obserwują, jak Delia zamienia ich osobliwy dom na farmie w krzykliwy, postmodernistyczny dom uciech.

Śmierć Charlesa w sequelu niekoniecznie wykluczyła jego udział w sequelu, ponieważ film opowiada o nieszczęściach Maitlandów w zaświatach.

77-letni Jones, utalentowany komik fizyczny, skradł sceny w szeregu filmów w latach 80., w szczególności grając cesarza Józefa II w Amadeuszu z 1984 roku i Eda Rooneya, dyrektora w Dniu wolnym Ferrisa Buellera z 1986 roku . Współpracując z Burtonem, wystąpił w Beetlejuice, a następnie w Ed Wood z 1994 roku i Sleepy Hollow z 1999 roku.

Pracował znacznie mniej w latach następujących po przyznaniu się w 2003 roku do wynajmowania 14-letniego chłopca do pozowania nago do zdjęć, za co został skazany na pięć lat więzienia w zawieszeniu i nakazano mu zarejestrować się jako przestępca seksualny.

Jones zagrał jednak prawdziwego dziennikarza A.W. Merricka w serialu HBO Deadwood w latach 2004-2006. Powtórzył tę rolę w Deadwood: The Movie w 2019 roku – ale w bardziej wrażliwym klimacie po #MeToo jego obecność w narracji została znacznie ograniczona.

Czytaj również:  Kanadyjska Gildia Reżyserów zawarła wstępne porozumienie z amerykańskimi i lokalnymi producentami

Latest Posts

Nie przegap