poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

John Zderko, aktor w 'Criminal Minds’ i 'The Mentalist’, zmarł w wieku 60 lat

John Zderko, aktor w późnym wieku, który pracował przy takich serialach jak Criminal Minds, The Mentalist, 911: Lone Star i Bosch: Legacy, zmarł. Miał 60 lat.

Zderko zmarł w czwartek w Los Angeles z powodu komplikacji związanych z leczeniem raka, jego przyjaciel i kolega aktor Charley Koontz (Community, CSI: Cyber) powiedział The Hollywood Reporter.

W tym roku Zderko pojawił się w filmie Bleecker Street Breaking, w którym wystąpili John Boyega i zmarły Michael K. Williams i który zadebiutował na Festiwalu Filmowym w Sundance.

Zderko wychował się w Ohio, Kolorado i New Jersey, gdzie uczęszczał do Park Ridge High School i grał w drużynie koszykarskiej z Jamesem Gandolfinim.

Po ukończeniu studiów na U.C. Irvine, Zderko zbudował udaną karierę biznesową, jednocześnie biorąc na boku zajęcia aktorskie na UCLA. Rzucił swoją pełnoetatową pracę i rozpoczął pracę na scenie w West of Broadway w Santa Monica pod kierunkiem pisarki-reżyserki Dianne Namm, a następnie po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 2005 roku.

W horrorze z 2014 roku Apparitional (znanym również jako Haunting of Cellblock 11), Zderko wyróżnił się jako mężczyzna, który zostaje zaatakowany przez ducha, który następnie przejmuje jego ciało.

Wśród ocalałych jest jego siostra, Karen, szwagier Steve i siostrzeńcy Jason i Jeff.

Czytaj również:  Lance Bass opowiada o tym, jak zdiagnozowano u niego cukrzycę podczas pandemii COVID-19

Latest Posts

Nie przegap