niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Frankie Muniz o tym, dlaczego nigdy nie pozwoliłby swojemu synowi zostać dziecięcym aktorem: „Szalenie negatywne doświadczenia”

Frankie Muniz opowiada o swoich doświadczeniach jako aktor dziecięcy i dlaczego „nigdy” nie pozwoliłby swojemu synowi pójść w jego ślady.

Aktor, który został kierowcą NASCAR, powiedział Pedestrian TV w wywiadzie udostępnionym w niedzielę na TikTok, że nie pozwoliłby swojemu synowi Mauzowi, który ma obecnie 3 lata, rozpocząć pracy jako aktor w młodym wieku, ponieważ „to ogólnie brzydki świat”

„Nigdy nie pozwoliłbym mojemu dziecku wejść w ten biznes” – powiedział Muniz. „I nie dlatego, że miałem negatywne doświadczenia, bo szczerze mówiąc, moje doświadczenia były w 100% pozytywne. Ale znam wielu ludzi, przyjaciół, którzy byli mi bliscy, którzy mieli tak szalenie negatywne doświadczenia”

„Po prostu myślę, że to ogólnie brzydki świat” – dodał. „Nigdy nie przejmowałem się odrzuceniem, ale jest ich mnóstwo.”

Muniz, który dzieli syna z żoną Paige Price, zyskał sławę jako dziecko dzięki roli Malcolma w nagrodzonym Emmy serialu Malcolm in the Middle. Serial był emitowany przez siedem sezonów od 2000 do 2006 roku. Zagrał także w dziesiątkach innych filmów, w tym Agent Cody Banks, Big Fat Liar i Stay Alive.

Chociaż w ostatnich latach pojawił się w kilku programach telewizyjnych, teraz skupił się na swoich aspiracjach NASCAR. Ale patrząc wstecz na swój czas w Hollywood w młodym wieku, Muniz porównał bycie odnoszącym sukcesy aktorem do „wygranej na loterii”

„Na początku to wszystko”, powiedział. „Wiesz, ja dostałem Malcolm in the Middle, może to było trochę inne niż w innych programach, ale jak jako aktor dziecięcy, zostajesz wybrany, ponieważ wyglądasz, jakbyś mógł być dzieckiem rodziców, których wybrali.”

Muniz kontynuował: „Myślę, że ludzie myślą, że łatwo jest się przebić, ale wiesz, lubię być szczery i mówić, że w Hollywood jest milion ludzi, którzy próbują, a nawet nie – może są niesamowitymi aktorami. Mogliby być najlepszymi aktorami na planecie, ale nawet nie dostają takiej szansy. Więc to nie jest jak przejście do innej branży, w której możesz naprawdę ciężko pracować, włamać się do niej, wiesz, możesz iść dalej i pracować na swoją drogę w górę drabiny. To naprawdę dużo szczęścia.”

Czytaj również:  Film Neilla Blomkampa "Gran Turismo" trafi do kin w sierpniu 2023 r

Na początku tego roku The Hollywood Reporter ogłosił, że Muniz nawiązał współpracę z NEO Studios w celu wyprodukowania serialu dokumentalnego, który będzie kroniką jego życiowego marzenia o wyścigach NASCAR.

Latest Posts

Nie przegap