czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Julie Andrews mówi, że udział w nowym filmie „Princess Diaries” „prawdopodobnie nie będzie możliwy”

Julie Andrews dzieli się swoimi przemyśleniami na temat potencjalnej roli w trzeciej Princess Diaries.

W wywiadzie dla Access Hollywood we wtorek, The Sound of Music aktorka odniosła się do tego, czy pojawi się w tej odsłonie w jednym z jej pierwszych publicznych komentarzy od czasu ogłoszenia, że projekt jest w rozwoju. W pierwszych dwóch filmach Andrews grała królową Clarisse Renaldi, babcię postaci Anne Hathaway, Mii Thermopolis

„Myślę, że wiemy, że prawdopodobnie nie będzie to możliwe. Mówiono o tym bardzo krótko po tym, jak wyszły dwa [The Princess Diaries 2: Royal Engagement], ale od tego czasu minęło już ile lat? I ja jestem o tyle starsza, a Annie księżniczka, czy królowa, jest o tyle starsza. I nie jestem pewna, gdzie by to płynęło lub biegło,” powiedziała Andrews. „Jeśli chodzi o to, że my to robimy, to teraz w to wątpię”

W listopadzie, The Hollywood Reporter złamał wiadomość, że Aadrita Mukerji pisze scenariusz do nowej odsłony Princess Diaries dla Disneya. Według źródeł, film jest raczej kontynuacją serii filmów, w których wystąpiła Hathaway, niż rebootem.

THR podał, że źródła mówią, że Hathaway nie ma umowy na powrót do franczyzy, ale ma nadzieję, że wróci, jeśli film ruszy do przodu. W przeszłości, Les Misérables aktorka podzieliła się publicznie swoim poparciem dla trzeciego filmu.

To nie pierwszy raz, kiedy Andrews wyraziła swoje myśli o powrocie do Princess Diaries franczyzy. W 2019 roku, podczas wizyty w Watch What Happens Live With Andy Cohen, gwiazda Mary Poppins odpowiedziała na plotki dotyczące potencjalnego filmu, mówiąc: „Prawda jest taka, że nie słyszałam. Mówi się o tym od dłuższego czasu”

Ostatnio, w czerwcu 2022 roku, Andrews rozmawiał z THR przed otrzymaniem nagrody AFI Life Achievement Award, nazywając swój powrót „uroczą myślą.”

Czytaj również:  Wyścig na burmistrza Los Angeles: Karen Bass i Rick Caruso zmierzą się w wyborach powszechnych

Ale zapytana, czy chciałaby powrócić do franczyzy, powiedziała: „Myślę, że teraz byłoby za późno, aby to zrobić. Mówiono o sequelu wiele, wiele lat temu. Ale nie sądzę, by kiedykolwiek do tego doszło. A Garry potem rzeczywiście nas opuścił. [Marshall zmarł w 2016 roku] [Dla] szczególnie mnie jest to teraz zbyt odległe, by do tego wracać.”

Do produkcji nowego filmu powraca Debra Martin Chase po pracy nad dwoma pierwszymi Princess Diaries. Melissa Stack, scenarzystka The Other Woman i Godmothered, jest producentem wykonawczym

Latest Posts

Nie przegap