środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

’Jurassic World: Dominion’ Reżyser Colin Trevorrow ma doskonałą odpowiedź na krytykę T-Rexa

[This story contains spoilers for Jurassic World Dominion.]

Reżyser Jurassic World Dominion Colin Trevorrow poszedł w sobotę do batalii dla swojego Tyrannosaurus rex po tym, jak użytkownik Twittera argumentował, że dinozaur nie otrzymuje już szacunku, na jaki zasługuje we franczyzie.

W Dominion, który został otwarty w zeszły weekend, Therizinosaurus i Tyrannosaurus rex łączą siły, by zabić ostatecznego złego dinozaura, Giganotozaura. W epickiej scenie walki pod koniec filmu, wydawało się, że wszystko może być stracone po T. rex pojawił się być zabity. Jednak w prawdziwym Parku Jurajskim stylu, jej oko się otworzyło i zaczęło się. T. rex i Therizinosaurus kontynuują zabijanie Giga.

To był wspaniały moment dla większości fanów – ale najwyraźniej nie dla wszystkich.

Aktor Angel Rosario Jr. napisał do Trevorrowa, że jego zdaniem T. rex stał się drugim bananem w opowiadaniu o Parku Jurajskim , co zdaniem Rosario było błędem.

„Hej, @colintrevorrow… ya made the Rex look weak. Znowu. Daj spokój! To jest twarz franczyzy. Straszne. Giga mógł być silny, ale nauka dowodzi, że Rex był lepszym drapieżnikiem i silniejszym. Jestem bardzo rozczarowany waszym wykorzystaniem Rexy. #JurassicWorldDominion” – czytamy post Rosario.

Reżyser następnie odpowiedział. I była ona doskonała.

„Rozumiem to uczucie. Warto zauważyć, że T. Rex miał średnią długość życia 28 lat, więc nasza Rexy byłaby blisko końca swojego życia w Dominionie. Nawet w tym wieku znalazła siłę, by powstać i pomścić własną śmierć, 65 milionów lat później. Czasami zemsta wymaga czasu” – powiedział Trevorrow za pośrednictwem Twittera.

Rosario wydawała się być zachwycona tą rozmową.

„Otrzymał odpowiedź od wielkiego @colintrevorrow na temat Dominion. Choć sprzeczne argumenty co do Rexa…jako aktor, bardzo chciałbym pracować nad projektem z panem, sir. Szacunek i podziw dla pańskiej pracy, sir. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mogli porozmawiać o tym twarzą w twarz! #JurassicWorldDominion” – napisał.

Czytaj również:  Dave Chappelle mówi o "ludobójstwie" w Strefie Gazy podczas występu w Abu Zabi

Jurassic World: Dominion jest już w kinach.

Rozumiem to uczucie. Warto zauważyć, że T. Rex miał średnią długość życia 28 lat, więc nasza Rexy byłaby blisko końca swojego życia w Dominionie. Nawet w tym wieku znalazła siłę, by powstać i pomścić własną śmierć, 65 milionów lat później. Czasami zemsta wymaga czasu. https://t.co/rEw5pkWDSl

– Colin Trevorrow (@colintrevorrow) 18 czerwca 2022

Latest Posts

Nie przegap