wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Kanye West twierdzi, że był 2 miesiące od bankructwa po tym, jak został „odwołany” za antysemickie wypowiedzi

Kanye West twierdził, że był dwa miesiące od ogłoszenia bankructwa po tym, jak został „odwołany” za swoje antysemickie uwagi.

Raper „Heartless” pochwalił się TMZ sukcesem swojego nowego albumu „Vultures” i reklamy Yeezy Super Bowl – ponad rok po tym, jak został porzucony przez wiele marek za swoją kontrowersyjną retorykę.

„Numer jeden na całym świecie” – powiedział West w poniedziałek na lotnisku LAX po powrocie z wielkiego meczu w Las Vegas.

„Będę z wami szczery. Byłem dwa miesiące od bankructwa i włożyłem w to wszystko, co miałem” – kontynuował.

„Przenieśliśmy się do Włoch. Przenieśliśmy się do fabryk i przetrwaliśmy. Przetrwaliśmy dzięki odwołaniu. Wróciliśmy na pozycję nr 1.”

Kanye West twierdził, że prawie ogłosił bankructwo po tym, jak został „odwołany” za swoje antysemickie teksty. TMZ
Raper „Flashing Lights” świętował swoją reklamę Super Bowl i sukces swojego nowego albumu „Vultures”, rozmawiając z TMZ w poniedziałek. X/@jpegmafia

46-letni 24-krotny zdobywca nagrody Grammy przyznał, że jego „różnorodne umiejętności” pozwoliły mu przezwyciężyć negatywne reakcje.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Gdybym nie miał różnych zestawów umiejętności muzycznych i odzieżowych oraz bazy fanów, byliby w stanie mnie zniszczyć” – powiedział.

„Ale ponieważ mieliśmy wszystkie te zestawy umiejętności, w jakiś sposób jestem tutaj w tym wszechświecie, zdolny do walki.”

„Będę z wami szczery. Byłem dwa miesiące od bankructwa i włożyłem w to wszystko, co miałem” – powiedział West. GC Images

Zapytany, czy żałuje swoich antysemickich komentarzy z przeszłości, West odmówił wyrażenia skruchy.

„Oni mają prawo do swojej opinii – ja mam prawo do swojej opinii” – powiedział.

„Przenieśliśmy się do Włoch. Przenieśliśmy się do fabryk i przetrwaliśmy. Przetrwaliśmy dzięki odwołaniu. Wróciliśmy na pozycję nr 1” – dodał. AP

W zeszłym tygodniu raper „All Falls Down” ponownie znalazł się pod ostrzałem za określenie siebie mianem „antysemity” na swoim nowym albumie „Vultures”

Transmisja na żywo z jego imprezy odsłuchowej została tymczasowo wyłączona po tym, jak West – który miał na sobie maskę Jasona Voorheesa – zadebiutował utworem dla wypełnionej po brzegi publiczności w United Center w Chicago.

„I wciąż jestem szalony, dwubiegunowy, antysemita / I wciąż jestem królem”, rapował w piosence.

Czytaj również:  Dominic Fike mówi o zakochaniu się w Hunterze Schaferze, współtwórcy "Euphorii"

Latest Posts

Nie przegap