poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

Kardashianowie opowiadają o notatkach z redakcji, o momencie przecięcia ogórka w serialu Hulu

Trzy członkinie rodziny Kardashianów – Khloé Kardashian, Kris Jenner i Kendall Jenner – zatrzymały się w Disney’s FYC Fest w środę, aby porozmawiać z Emmy-centered wokół pierwszego sezonu ich nowego samozwańczego serialu Hulu. Trio pojawiło się wraz z producentem wykonawczym Benem Winstonem i showrunnerem Danielle King w hollywoodzkim El Capitan Theatre, aby omówić swój powrót do telewizji, a także niektóre nagłówkowe momenty z sezonu, w tym rozstanie Khloé z Tristanem Thompsonem i wirusową scenę cięcia ogórków przez Kendall.

Chociaż Winston przyznał, że „zdecydowanie obawiał się, że będzie firmą, która zrujnowała The Kardashians i zabiła ją” po 20 hitowych sezonach rodziny na E!, Khloé wyjaśniła, „Szukaliśmy kogoś, kto dostanie Keeping Up with the Kardashians od nas, ale także wie, że jest tak wiele więcej, że nie byliśmy w stanie opowiedzieć historii.” Każda siostra wyznacza swoją własną granicę, jak wiele decyduje się pokazać w kamerze – z tym sezonem obejmującym filmowanie rozstania Khloé, zaręczyn Kourtney i podróży płodności z Travisem Barkerem, a także początki związku Kim z Pete’em Davidsonem – ale Khloé powiedziała, że Kylie i Kendall nauczyły się od swoich starszych sióstr, aby zachować swoje życie bardziej prywatne.

„Widziały wiele naszych błędów, lub widziały wiele rzeczy, które umieściłyśmy w kamerze, są jak, 'OK, nie chcę umieścić mojego związku lub czegoś takiego w kamerze'”, powiedziała Khloe. Kendall dodała, że ona i Kylie są podekscytowane, aby otworzyć się bardziej w serialu Hulu, i dokuczała, „Jesteśmy naprawdę chętni, aby zanurkować, i zobaczycie to dużo więcej w drugim sezonie.”

Rodzina, z których wszystkie sześć są producentami wykonawczymi w serialu, wyjaśnił również swoje podejście do dawania notatek edycji, i decydując, co wyciąć kontra co niech powietrze na całym świecie.

„Osobiście nie lubię usuwać rzeczy. Jestem jak, 'To jest to, co się stało, to jest po prostu jak to zagrało’,” wyjaśniła Khloé. „Nawet jeśli możesz nie lubić siebie w pewien sposób, lub może nie lubić swojego tonu lub czegoś, co zrobiłeś lub powiedziałeś, to jest to lustro i czasami musisz wziąć te chwile i odzwierciedlać i uczyć się i stawać się lepszym. Było tak wiele wzrostu od mnie obserwującej siebie i pewne rzeczy lub scenariusze.” Khloe dodała, że ona i jej siostry czasami proszą o dodanie zabawnych momentów rodzinnych z powrotem, a „To nie jest tak, że wyciągamy rzeczy, aby chronić siebie lub coś takiego. To bardziej po prostu po to, aby show, miejmy nadzieję, było lepsze, wraz z całym zespołem produkcyjnym.”

Czytaj również:  John Travolta wspomina 'Speed Kills' Co-Star Tom Sizemore: An "Excellent Character Actor"

Winston zauważył również moment w dziewiątym odcinku show, kiedy Kourtney szczerze omawia w kamerze, jak nie była zadowolona z edycji otaczającej jej filmowe zaręczyny, myśląc, że skupiła się zbytnio na uczuciach jej byłego Scotta Disicka nad podkreśleniem jej nowego związku.

„Podobało mi się to, że umieściliśmy to tam. Prawie daliśmy jej głos z cięcia, które jej się nie podobało, a my umieściliśmy to na antenie i myślę, że to jest sprawiedliwe wobec niej,” powiedział Winston. „Myślę, że kiedy nie podoba im się program, podoba mi się fakt, że mówią o tym, nawet jeśli oznacza to, że pojawiają się artykuły mówiące, 'Hej, robisz rzeczy, których nie lubią’ Myślę, że to naprawdę fascynujący bit i zasługują na ogromny kredyt za to, że na to pozwalają.”

Kardashian-Jennerowie powiedzieli również moderatorowi, The Hollywood Reporter’s Beatrice Verhoeven, o największych wyzwaniach tego sezonu, jak Khloé zastanawiała się nad ponownym przeżywaniem skandalu związanego ze zdradą Thompsona na ekranie.

„To zdecydowanie nie jest zabawa, ale kiedy rzeczy są tak publiczne, nie ma sposobu, aby to obejść. Mam na myśli, że to coś, co czuję, że widzowie poczują się urażeni lub może [say], 'To nie jest docuseries, to nie jest rzeczywistość, ponieważ nie mówisz o tym lub nie pokazujesz tego’,” Khloe powiedziała. „A prawda jest taka, że Kim kręciła coś innego, kiedy ta historia pojawiła się w mediach.”

„To nie jest łatwe, ale jest to również, jak sądzę, forma terapii dla mnie w tym samym czasie,” kontynuowała. „Lubię widzieć, jak reszta mojej rodziny reaguje na rzeczy, jak te małe rzeczy wiele dla mnie znaczą.”

Kendall wskazała na swoją scenę z ogórkiem jako jej wyróżniający się moment, po tym jak jej niekonwencjonalna technika cięcia eksplodowała w sieci.

Czytaj również:  Joni Mitchell podczas swojego debiutu na rozdaniu nagród Grammy wykonała poruszający utwór "Both Sides Now", powracając na scenę po operacji tętniaka mózgu

„To histeryczne, ale lubię oglądać to z powrotem, ponieważ byłam jak, 'Dlaczego tak to pocięłam?” Powiedziała Kendall. „Dosłownie rozmawiałem z jednym z naszych szefów kuchni i byłem jak, 'Możesz mi pomóc? Czy możesz mnie nauczyć, co zrobiłem źle? Jak mogę zrobić to lepiej? Naprawdę wziąłem to na poważnie, ale myślę, że to histeryczne i kocham to szczerze, ponieważ nie może być bardziej mną. Jakbym była kluską, która robi dziwne rzeczy.”

Dodała, że reakcja Internetu całkowicie ją zaskoczyła, mówiąc, „Oczywiście widziałam odcinek zanim się ukazał i nie było żadnej części mnie, która widziała ten moment i była jak, 'To dziwne.’ Nawet mówię to w scenie jak, 'Nie jestem w tym tak dobra.'”

Ze swojej strony, matriarcha Kris Jenner powiedziała, że jej wyzwania z show pochodzą z bycia mamą i obserwowania, jak jej córki przechodzą przez wzloty i upadki.

„Nie wiem jak inni, ale kiedy masz dzieci i mają one partnerów, małżonków, baby daddies i boyfriends, kiedy zrywają z kimś, czuję się jakbym właśnie z kimś zerwała. A potem, jeśli oni z kimś zrywają, a zdarza się to częściej niż raz w roku, jestem wyczerpany, potrzebuję terapii” – żartował Kris. „Więc moje wyzwanie po prostu pochodzi z bardzo emocjonalnego miejsca i po prostu chcę, żeby byli szczęśliwi.”

Aby zakończyć wydarzenie, Kris pochwalił Winstona i Kinga za ich pracę nad programem, który zamknął swój pierwszy sezon środowym finałem.

„Sprawiliście, że się rozwijamy, że jesteśmy lepsi i nauczyliście nas trochę więcej o tym, jak robić to, co robimy” – powiedział Kris. „Sprawiliście, że wyglądamy naprawdę dobrze, więc bardzo wam dziękuję”.

Latest Posts

Nie przegap