13 lutego 2023 r. | 8:24

Decyzja Kate Hudson o ślubie z Chrisem Robinsonem w wieku 21 lat nie była decyzją „impulsywną”.

Aktorka broniła w czwartek swojego małżeństwa z muzykiem, mówiąc współprowadzącym „The World’s First Podcast” Erin Foster i Sarze Foster, że była wtedy „szaleńczo zakochana”.

„Pojechałam do Nowego Jorku i poznałam Chrisa, a [kiedy] wróciłam do domu, byłam jak, 'Och, wychodzę za tego faceta'”, wspominała Hudson, 43,. „Byłam po prostu jak, 'Wiesz co? Zamierzam zanurzyć się w tym od razu.”

Gwiazda „Glass Onion” „zdecydowała się nie zgadywać po raz drugi” swojego wyboru, aby przejść do ołtarza w 2000 roku, mówiąc, że była zbyt „zakochana”, aby „udawać”, że czeka.

„Ja po prostu wskakuję na głęboką wodę we wszystkim, co robię”, powiedziała. „Po prostu nie zastanawiałam się dwa razy”.

Przed ich rozstaniem w 2007 roku, była para powitała syna Rydera, obecnie 19.

Kate Hudson and Chris Robinson smile arm-in-arm in formalwear
Małżeństwo Kate Hudson z Chrisem Robinsonem w wieku 21 lat nie było „impulsywne”.
Corbis via Getty Images

Zdobywca Złotego Globu poszedł na powitanie syna Binghama, 11, i córki Rani, 4, z Mattem Bellamy i Danny’m Fujikawa w 2011 i 2018 roku, odpowiednio – ale ona kredytuje Robinsona z nauczaniem jej „jak to było czuć się bezwarunkowo kochanym.”

Hudson nazwała swój romans z rockerem Black Crowes, 56, „tak ważnym” dla jej rozwoju.

Chris Robinson and Kate Hudson smile with son Ryder at his graduation
Przed rozstaniem w 2007 roku, była para powitała na świecie syna Rydera.
katehudson/Instagram

„Chris, jak, całkowicie otworzył dla mnie tę bramę powodziową, na zawsze, bez względu na to, jak skomplikowany był związek w pewnym momencie”, powiedziała nominowana do Oscara. „Najważniejszym momentem dla mnie było spotkanie z nim i to, że pozwolił mi zrozumieć, jakie to uczucie”.

Gwiazda „Almost Famous” wcześniej chwaliła się tym, jak „szczęśliwa” jest mając polubowne relacje współrodzicielskie z Robinsonem i Bellamym, z którym rozstała się w 2014 roku.

Kate Hudson cuddles on couch with Ryder, Bingham and Rani
Hudson jest teraz także matką syna Binghama i córki Rani.
katehudson/Instagram

„Tak bardzo, jak powiedziałabym, że nie polecam tego większości, moja sytuacja jest dość niesamowita”, Hudson powiedziała Laurze Wasser w jej podcaście „Divorce Sucks!” w 2019 roku.

Czytaj również:  Przycięte zdjęcia ślubne Ivanki dowodzą, że rodzina Trumpów jest "podła i bezduszna": była asystentka Melanii

„Miałem wielkie szczęście, że miałem partnerów w moim życiu, a każdy był inną okolicznością, że byliśmy w stanie to rozgryźć”, kontynuowała. „Czuję, że kiedy się rozwiedziesz, wiesz, że nadal jesteś w związku. To po prostu inny rodzaj związku.”

Danny Fujikawa smiles in suit sitting with Kate Hudson
Laureatka Złotego Globu jest obecnie zaręczona z Dannym Fujikawa.
Getty Images dla Michael Kors

Hudson jest z Fujikawą od 2016 roku, a 36-letni kompozytor padł na jedno kolano pięć lat później.

W listopadzie 2022 roku współtwórczyni Fabletics powiedziała Entertainment Tonight, że „nie spieszy się” do ponownego ślubu.

„Kocham tego człowieka, [ale] … ostatnią rzeczą, którą robimy w tej chwili, jest planowanie czegokolwiek”, powiedziała wtedy.