środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Kathy Griffin złożyła pozew o rozwód z mężem Randym Bickiem na krótko przed czwartą rocznicą ślubu

Krótko przed tym, jak Kathy Griffin i jej tour manager Randy Bick mieli świętować czwartą rocznicę ślubu, Griffin złożyła pozew o rozwód.

W dokumentach sądowych złożonych w Los Angeles Superior Court w czwartek wieczorem, komik wymienia datę separacji pary na 22 grudnia i podaje „różnice nie do pogodzenia” jako powód rozstania.

W pozwie o rozwiązanie małżeństwa Griffin prosi sąd o wyegzekwowanie ich „umowy przedmałżeńskiej” z 2019 r. i wnosi o zniesienie możliwości przyznania przez sąd alimentów na rzecz obu stron.

W piątek, po pojawieniu się wiadomości o rozwodzie, Griffin opublikował wiadomość na Instagramie, pisząc: „Cóż… gówno. To jest do bani”

Griffin i Bick pobrali się we wczesnych godzinach rannych 1 stycznia 2020 r., co para, która spotykała się od 2011 r., nazwała ślubem „niespodzianką”.

„Cała ceremonia trwała niecałe 14 minut” – napisał wówczas Griffin w mediach społecznościowych. „Obiecaliśmy ci coś nietypowego. Jesteśmy zakochani i nie możemy przestać się śmiać”

Na ślub, który poprowadziła Lily Tomlin, Griffin założyła białą suknię z krótkim rękawem i czarną wstążką wokół talii, którą, jak napisała w mediach społecznościowych, miała na sobie na pierwszej randce z Bickiem w 2011 roku, a on wybrał tę sukienkę na ceremonię.

„Poprosiłam Randy’ego, aby wybrał, która z moich długich sukienek była jego ulubioną z jakiegokolwiek powodu” – napisała na Twitterze (obecnie znanym jako X). „Wybrał tę sukienkę i pokazał mi to zdjęcie [z ich pierwszej randki]. Romans znów jest gorący.”

Griffin była wcześniej żoną Matta Moline’a w latach 2001-2006, a on pojawił się w jej reality show, My Life on the D-List.

Komiczka stała się przedmiotem kontrowersji i śledztwa prowadzonego przez Secret Service po tym, jak pozowała do zdjęcia trzymając zakrwawioną głowę, która przypominała głowę ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa.

W ostatnich latach otworzyła się na temat swoich walk z rakiem płuc i uzależnieniem od narkotyków, co doprowadziło do próby samobójczej.

Czytaj również:  Pamiętnik Barbry Streisand "My Name is Barbra" ukaże się w listopadzie

W czerwcu wystąpiła na wyprzedanym koncercie w Las Vegas, pierwszym od pięciu lat.

„Chłopaki, jestem cholernie wdzięczna tej publiczności. Wciąż nie mogę się z tego otrząsnąć. Mój pierwszy występ od pięciu długich lat!” – napisała na filmie opublikowanym w mediach społecznościowych, na którym widać, jak wychodzi na scenę przy entuzjastycznym aplauzie. „Nie mam już agenta, menedżera ani publicysty. Mój mąż jest moim menadżerem trasy i sama wynegocjowałam umowę. Nie było żadnej umowy na specjalną transmisję na żywo, ale koncert został wyprzedany, ponieważ pojawili się prawdziwi, żywi ludzie! Po międzynarodowym skandalu politycznym i przeżyciu raka płuc, w końcu poczułam się jak w domu”

Latest Posts

Nie przegap