czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Khloé Kardashian oskarżona o FaceTuning swojego kota, gdy fani szaleją nad zmienionymi cechami kota: „Nawet zwierzęta nie są bezpieczne

Khloé Kardashian jest oskarżana o FaceTuning swojego rosyjskiego niebieskiego kota, Grey Kitty, po tym, jak futrzany kot wyglądał bardziej jak lalka niż jak żywy w jej ostatnim walentynkowym poście na Instagramie.

Gwiazda „Kardashianów”, znana ze swoich wpadek z Photoshopem, znalazła się w środę pod ostrzałem za pozorną edycję zdjęcia swojego kota w różowej obroży z okazji święta.

Fani zauważyli, że rysy zwierzęcia wydawały się nieco poprawione, a jej oczy wyglądały na niemożliwie zielone, a usta wygięte w górę w niemal idealnym uśmiechu.

„Khloe Kardashian dosłownie tuningowała swojego kota 😂😂😂” – napisała jedna z osób na Twitterze obok wirusowego zdjęcia Grey Kitty.

Współzałożycielka Good American zamieściła zdjęcie futrzanego kota w swoim walentynkowym poście w środę. Khloe Kardashian/Instagram
Jednak jej obserwatorzy zwrócili uwagę, że wygląda na to, że kocie wąsy zostały „rozmyte”, a jej oczy wyglądały jaśniej niż zwykle. Khloe Kardashian/Instagram

„W tym momencie jest to prawdziwa choroba 😭 jej poczucie rzeczywistości jest zindywidualizowane” – dodał inny na Reddit.

„Nawet zwierzęta nie są bezpieczne” – zażartował ktoś inny, na co inny dodał: „Najpierw dzieci, teraz kot”

„Te cholerne standardy urody wymykają się spod kontroli” – zażartował czwarty, podczas gdy ktoś inny powiedział, że wygląda na to, że kocie wąsy zostały „zamazane”

Koci pysk również wydawał się być wygięty w uśmiechu. Khloe Kardashian/Instagram
„Nawet zwierzęta nie są bezpieczne” – skomentowała jedna osoba. Khloe Kardashian/TikTok

Jednak inni bronili 39-letniej Kardashian, wskazując, że koty rosyjskie niebieskie są znane z niesamowicie jasnych oczu.

„Nie zdziwiłbym się, ale to wygląda jak rosyjski niebieski. Rosyjskie niebieskie są naturalnie piękne i oczywiście bardzo drogie” – wtrącił jeden z fanów. „To kotki, które nie potrzebują filtra 🙂”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Słuchajcie. To po prostu nie jest domowy krótkowłosy” – powiedziała druga osoba. „Chartreuse i rosyjskie niebieskie mają takie umaszczenie. To całkiem normalne, że rosyjskie niebieskie mają oczy tego koloru, a Chartreux są znane z tego uśmiechniętego kształtu ust.”

Czytaj również:  Khloé Kardashian pozornie aprobuje wyjście Tristana Thompsona z inną kobietą
Kardashian kupiła szarego kota dla swojej córki, True, w 2021 roku. Khloe Kardashian/Instagram
Duet matka-córka przebrał się nawet za zwierzaka na Halloween w 2022 roku. Khloe Kardashian/Instagram

Współzałożycielka Good American kupiła Grey Kitty dla swojej córki, True, w grudniu 2021 roku – zaraz po rozstaniu z ojcem 5-latki, Tristanem Thompsonem, z powodu skandalu związanego z jego ojcostwem.

Od tego czasu Grey Kitty stał się ukochanym członkiem rodziny Kardashianów, a True wybrała przyjęcie urodzinowe o tematyce kociej na cześć swojego futrzanego przyjaciela, a duet matka-córka przebrał się za zwierzaka na Halloween w tym samym roku.

Chociaż jest to pierwszy raz, kiedy Kardashian została oskarżona o edycję zwierzaka, matka dwójki dzieci nie jest obca kontrowersjom związanym z edycją zdjęć.

Gwiazda reality show była w przeszłości wielokrotnie oskarżana o edytowanie swoich zdjęć – jednak jest to pierwszy raz, gdy kontrowersje dotyczą jej pupila. Khloe Kardashian/Instagram

Ostatnio fani zauważyli, że ramię Kardashian wydawało się niemożliwie wypaczone – z ogromnym zanurzeniem nad łokciem – w jej urodzinowym hołdzie dla mamy Kris Jenner.

Wcześniej Kardashian znalazła się pod ostrzałem za „blackfishing”, gdy przebrała się za lalkę Bratz na Halloween 2023.

Jeden z najbardziej oczywistych przypadków miał miejsce w październiku 2022 r., kiedy gwiazda reality TV opublikowała – a następnie szybko usunęła – zdjęcie, na którym pozuje na krześle w czarnym kombinezonie.

Chociaż na pierwszy rzut oka nic nie wydawało się dziwne w tym dusznym zdjęciu, fani szybko zauważyli, że ściana tuż za Kardashian – w pobliżu jej talii i słynnego tyłu – była wypaczona i zakrzywiona do wewnątrz.

Latest Posts

Nie przegap