11 czerwca 2022 | 1:01pm

Kyle Richards „nie może się poruszać” po doznaniu urazu pleców, ujawniła w czwartek na mediach społecznościowych obok snapów gwiazdy „Real Housewives of Beverly Hills” w łóżku.

„Uszkodziłam plecy i nie mogę się ruszać”, podpisała ujęcie swojej tacy z lunchem, składającej się z zupy pomidorowej i broccolini. „To jest miejsce, w którym będę przez nieprzewidywalną przyszłość”.

Jej stopy były przykryte kocem, a w tle zdjęcia znajdował się telewizor.

Kyle Richards
Kyle Richards doznała urazu pleców.
Getty Images dla MTV

Gwiazda rzeczywistości nie ujawniła jeszcze, co spowodowało uraz, ale poszła dalej, aby powiedzieć, że jej psy, owczarki niemieckie Luna i River, nie opuściły jej boku, gdy odzyskuje zdrowie.

„Te maleństwa nie opuszczą mojego boku. Nawet nie po to, by jeść lub korzystać z łazienki #germanshepherds”, wyjaśniła, wraz z płaczącą twarzą, modlitwą i emojis czerwonego serca.

Kyle Richards in bed.
Richards twierdzi, że „nie może się ruszać” po doznaniu nieujawnionej kontuzji.
Kyle Richards Instagram

Przyznała również, jakim złym pomysłem było dla niej oglądanie komedii, gdy nie mogła się poruszać, jak zachichotała na „Druhny” (2011) z Kristen Wiig i Mayą Rudolph w rolach głównych, grających w tle.

„Może nie jest to najlepsza rzecz do oglądania, kiedy nie mogę się ruszać”, dodała, wraz z trzema kolejnymi emojis płaczącymi twarzami.

Kyle Richards in bed.
Gwiazda reality ma wsparcie swoich pociech, gdy dochodzi do siebie.
Kyle Richards Instagram

The „Housewife” niedawno twierdziła, że nie jest pewna, czy wróci na kolejny sezon programu, mówiąc E! News w zeszłym miesiącu, „Zawsze mówię, 'Nie wiem’, a w każdym sezonie myślę, 'Cóż, może mogę zrobić jeszcze jeden.’

„I czasami jestem po prostu jak, 'Jak mogę nadal to robić?’, zwłaszcza gdy jestem naprawdę zdenerwowany, jak ten ostatni sezon, kiedy skończyliśmy.”

Kyle Richards watching
Richards oglądała „Bridesmaids”, gdy dochodziła do siebie po kontuzji.
Kyle Richards Instagram