sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Lana Del Rey upada, gdy Taylor Swift i jej drużyna świętują zwycięstwo Travisa Kelce w Super Bowl

Stopy, nie zawiedź jej teraz.

Lana Del Rey była widziana, jak przewraca się w loży VIP na Allegiant Stadium w Las Vegas w niedzielę.

Autorka hitu „A&W” została przewrócona na swoim miejscu po tym, jak jej koleżanka Taylor Swift i reszta gwiazdorskiego apartamentu wybuchła świętowaniem po zwycięstwie Kansas City Chiefs w Super Bowl.

Na filmie udostępnionym w mediach społecznościowych 38-latka dołączyła do grupy – składającej się ze Swift, Ice Spice, Keleigh Teller i Blake Lively – świętującej wielkie zwycięstwo Travisa Kelce.

W klipie widać, jak piosenkarka zostaje złapana w podekscytowaniu, zanim straci równowagę i zostanie przewrócona z powrotem na swoje miejsce.

Inni szybko pomogli jej wstać po zauważeniu wpadki.

Lana Del Rey została zauważona podczas upadku w loży VIP na Allegiant Stadium w Las Vegas w niedzielę. @NFLonCBS / X

Teller udostępnił również więcej momentów z szalonej uroczystości na zdjęciach i wideo opublikowanych w poniedziałek na Instagramie.

Obecność Del Rey zaskoczyła niektórych fanów w mediach społecznościowych, biorąc pod uwagę, że jest ona zagorzałą fanką San Francisco 49ers, którzy przegrali w Super Bowl z Chiefs w dogrywce.

Po wielkim zwycięstwie Chiefs, autorka hitu „Cruel Summer” była widziana, jak całuje swojego mężczyznę na boisku, gdy cieszyli się z jego trzeciego tytułu Super Bowl.

„O mój Boże” – powiedziała do rozgrywającego, przytulając go i wielokrotnie całując. „Niewiarygodne!” dodała klepiąc go po plecach.

Twórczyni hitu „A&W” została jakby przewrócona na swoim miejscu po tym, jak jej koleżanka Taylor Swift i reszta gwiazdorskiego apartamentu wybuchła w świętowaniu. @NFLonCBS / X
Del Rey została złapana w ferworze emocji, po czym straciła równowagę i została przewrócona z powrotem na swoje miejsce. @NFLonCBS / X

Twórczyni hitu „Invisible String” została zaatakowana przez przyjaciół, zanim weszła na boisko, gdzie widziano ją kochającą się ze swoim chłopakiem.

Sportowy wypad piosenkarki „Candy Necklace” nastąpił zaledwie kilka dni po tym, jak cieszyła się słodką chwilą ze Swift na rozdaniu nagród Grammy 2024.

Swift, która odebrała dwie nagrody, przyprowadziła Del Rey na scenę, aby podzielić się z nią słodką chwilą.

Duet był widziany na pogawędce podczas trzymającego w napięciu pojedynku. AFP via Getty Images

Śledź relację Page Six z Super Bowl 2024

  • Taylor Swift i Travis Kelce całują się po zwycięstwie Kansas City Chiefs w Super Bowl
  • Usher bez koszulki przywołuje Alicię Keys, Ludacrisa i innych gości specjalnych podczas występu w przerwie meczu
  • Randki Taylor Swift i Travisa Kelce’a na osi czasu
  • Beyoncé zapowiada nowy album country, dwa utwory podczas Super Bowl
  • Oś czasu związku Patricka i Brittany Mahomes
Czytaj również:  Dlaczego Rihanna podobno pominęła galę Met w 2024 roku, mimo że drażniła się ze swoim wyglądem?

Wykonawczyni hitu „Cruel Summer”, która w swojej karierze była nominowana do 52 nagród Grammy, otrzymała w tym roku sześć nominacji za swój album „Midnights”, który był nominowany w kategorii Najlepszy Popowy Album Wokalny i Album Roku.

Jej główny utwór „Anti-Hero” był nominowany do nagrody za piosenkę roku, płytę roku i najlepszy solowy występ pop.

Sportowy wypad piosenkarki „Candy Necklace” nastąpił zaledwie kilka dni po tym, jak cieszyła się słodką chwilą ze Swift na rozdaniu nagród Grammy 2024. Getty Images for The Recording Academy

Co więcej, była również nominowana w kategorii Najlepszy Popowy Duet/Grupa za piosenkę „Karma”.

Swift wysłała również fanów w nadbieg po ogłoszeniu jej nowego albumu, „Tortured Poets Department” 11. studyjny album piosenkarki ukaże się 19 kwietnia.

Latest Posts

Nie przegap