wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Maude Apatow mówi, że doznała wstrząsu podczas wypadku na scenie w „Little Shop of Horrors”

Maude Apatow ujawnia szczegóły dotyczące wypadku na scenie, któremu uległa na początku tego roku podczas występu w Off-Broadwayowskim wznowieniu Little Shop of Horrors.

Aktorka Euphoria odwiedziła ostatnio NBC’s Late Night, gdzie rozmawiała z gospodarzem Sethem Meyersem o graniu Audrey w produkcji teatralnej. Po tym, jak Meyers zapytał, czy musiała poradzić sobie z nerwami, Apatow powiedziała, że doznała wstrząsu mózgu, kiedy przypadkowo wpadła na ścianę na scenie w środku przedstawienia.

„Zawsze jestem naprawdę jakby w panice przez cały czas, i uciekałam ze sceny, i chyba moje oczy były jakby dostosowując się do światła, i po prostu wbiegłam pełną prędkością w ścianę,” powiedziała Apatow. Wyjaśniła, że udało jej się dokończyć występ tego wieczoru, choć nie było to łatwe: „Przysięgam, że prawie płakałam przez resztę przedstawienia. Byłam jak, 'OK, ale przebrnij przez to, przebrnij przez to, przebrnij przez to!’ A potem tak, po występie, myślę, że adrenalina się wyczerpała i byłem jak, 'Muszę iść do szpitala.’ Ale teraz jest już wszystko dobrze.”

Aktorka powiedziała dalej, że następnie musiała ogłosić na swoim koncie na Instagramie, że incydent spowoduje, że opuści występ. Przypomniała, że fani byli z tego powodu niezadowoleni, dopóki w kolejnym poście nie wyjaśniła, że nieobecność spowodowana jest kontuzją.

Na początku tego roku ogłoszono, że Apatow zastąpi zdobywczynię nagrody Tony Lenę Hall w roli Audrey w odrodzonym spektaklu Michaela Mayera Little Shop of Horrors w nowojorskim Westside Theatre. Występ Apatow, który jest jej debiutem na nowojorskiej scenie, rozpoczął się 7 lutego i potrwa do 30 kwietnia.

Aktorka zdradziła też Meyersowi, że jej tata, filmowiec Judd Apatow, był już na dziewięciu przedstawieniach jej produkcji i zamierza zobaczyć ją jeszcze raz. „Wszyscy w obsadzie mówią: 'Twój tata znowu tu jest'”, wspominała. „Siedzi w tym samym miejscu”.

Czytaj również:  BET planuje specjalne wybory 2024 "O co toczy się gra" (na wyłączność)

Latest Posts

Nie przegap