wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Mauricio Umansky daje Kyle Richards urodzinowy okrzyk po rozstaniu z Morganem Wade’em na wakacjach

Mauricio Umansky przesyła życzenia jubilatce.

W czwartek, dyrektor generalny agencji podzielił się filmem przedstawiającym jego żonę, Kyle Richards, tańczącą na scenie do melodii przeboju Carly Rae Jepsen „Call Me Maybe.”

„Życzę ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @kylerichards18”, napisał na górze klipu, który gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” opublikowała ponownie na swoim Instagramie.

Richards, która w czwartek skończyła 55 lat, rozpoczęła swoje urodzinowe świętowanie od wycieczki do Punta Mita w Meksyku w tym tygodniu ze swoim bliskim kumplem Morganem Wade’em i kilkoma innymi przyjaciółmi.

Jednak Umanksy’ego nie było nigdzie w zasięgu wzroku.

Na zdjęciach uzyskanych przez Page Six, aktorka „Halloween Ends” i jej przyjaciele bawili się w słońcu, ciesząc się miłym dniem na plaży.

Mauricio Umansky podzielił się retrospekcją swojej żony, Kyle Richards, tańczącej z okazji jej 55. urodzin. Instagram/@mumansky18
„Życzę ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @kylerichards18”, napisał na górze klipu. Mauricio Umansky/Instagram

Ona miała na sobie czarno-białe bikini i słomkowy kowbojski kapelusz, podczas gdy muzyk country miał na sobie czarne szorty i biały podkoszulek Gold’s Gym z bikini pod spodem.

29-letni Wade założył także czarną czapkę z daszkiem.

W lipcu Page Six potwierdziło, że Umansky i Richards – którzy zawarli związek w styczniu 1996 roku – rozstali się po 27 latach małżeństwa.

Gwiazda „RHOBH” spędza obecnie wakacje w Meksyku z bliskim kumplem Morganem Wadem i przyjaciółmi. APEX / MEGA

Chociaż pośrednik w obrocie nieruchomościami potwierdził we wrześniu, że on i gwiazda reality show spędzali czas osobno, później wycofał się, mówiąc Page Six, że ich małżeństwo nie zostało całkowicie zakończone.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Zmagamy się z problemami. Byliśmy o tym bardzo otwarci” – powiedział nam w październiku podczas swojego występu w „Tańcu z gwiazdami”

W lipcu Page Six potwierdziło, że Umansky i Richards – którzy zawarli związek w styczniu 1996 roku – są w separacji po 27 latach małżeństwa. Instagram/@mumansky18

„Jesteśmy w separacji [ale] nie rzucamy jeszcze ręcznika.”

Fani są przekonani, że Richards od tego czasu zaczęła spotykać się z Wade’em, z którym spędza dużo czasu.

W rzeczywistości para ma nawet pasujące do siebie tatuaże i biżuterię.

Czytaj również:  Scott Disick dostaje życzenia urodzinowe od Kardashianów po ślubie Kourtney
Fani są przekonani, że Richards od tego czasu zaczęła spotykać się z piosenkarzem country, z którym spędza dużo czasu. morganwademusic/Instagram

Gwiazda „Halloween Kills” zaprzeczyła jednak, jakoby byli kimś więcej niż przyjaciółmi.

Pomimo separacji Umanksy i Richards, pozostali oni polubowni ze względu na swoje trzy córki, Alexię, Sophię i Portię, a także najstarsze dziecko Bravolebrity, Farrah, z jej poprzedniego małżeństwa z Guraish Aldjufrie.

W zeszłym miesiącu rodzina wybrała się na stoki w Aspen w Kolonii, spędzając razem czas z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Latest Posts

Nie przegap