31 lipca 2022 r. | godz. 17:09

JoJo Siwa nie jest jedyną celebrytką, która podchodzi do Candace Cameron Bure.

Mąż Hilary Duff, Matthew Koma, skrytykował w weekend gwiazdę „Pełnej chaty” za pośrednictwem TikTok, wyzywając ją za filmik w stylu selfie, na którym pokazała się w stroju z okazji 4 lipca, podczas gdy w tle grała piosenka Bruce’a Springsteena „Born in the U.S.A.”.

„Tak, ta piosenka, którą grasz? Tak, jest o weteranach wracających do domu z Wietnamu i traktowanych jak gówno. Tak, to nie jest o czwartym lipca” Koma, 35, powiedział w 9-sekundowym TikTok, duecie z wideo Cameron Bure podzielonym na narodowe święto wcześniej w tym miesiącu.

„To znaczy, c’mon, czy oczekiwałbyś ode mnie czegoś mniej?” aktorka, 46, powiedziała w oryginalnym klipie, pojawiając się w koszulce z napisem „God Bless America” i czapce z daszkiem „God is Good”.

Następnie zachichotała z zachwytu przed dodaniem, „Szczęśliwego czwartego lipca!”

A split pic of Matthew Koma and Candace Cameron Bure
Mąż Hilary Duff, Matthew Koma, w weekend obsmarował Candace Cameron Bure przez TikTok, po tym jak JoJo Siwa określiła ją jako „najgrzeczniejszą” celebrytkę, jaką kiedykolwiek spotkała.
TikTok

Definiujący epokę przebój Springsteena rzeczywiście ma mroczniejsze znaczenie, niż sugerowałaby to jego melodia, przełamana niezaprzeczalnie porywającym refrenem, który gra w tle TikToków.

72-letnia piosenkarka zastanawiała się nad pochodzeniem piosenki podczas wypowiedzi w wywiadzie telewizyjnym sprzed kilkudziesięciu lat.

„Ta konkretna piosenka wpadła w pewien kontekst społeczny. Kraj przechylił się na prawo, a ówcześni Republikanie w zasadzie próbowali dokooptować wszystko, co amerykańskie” – tłumaczył. „’Born in the U.S.A.’ była piosenką buntu.”

Candace Cameron-Bure
Gwiazda „Fuller House” pociągnęła za sobą pogardę ze strony Komy za jej widoczną ignorancję ambiwalentnie patriotycznego przesłania „Born in the U.S.A.”
GC Images

Ostatnio, w ostatnim odcinku podcastu „Renegades: Born in the U.S.A.”, prowadzonym przez Baracka Obamę we współpracy z pochodzącym z New Jersey, Springsteen rozwodził się nad tym, jak utwór wyraża szczerą ambiwalencję dotyczącą amerykańskiej tożsamości.

„To piosenka o bólu, chwale, wstydzie związanym z tożsamością i miejscem”, powiedziała ikona muzyki, odnosząc się do tego, jak tekst opowiada historię fikcyjnego weterana z Wietnamu, który powrócił z wojny, tylko po to, by znaleźć się w obliczu swojego osobistego patriotyzmu po zakończeniu służby.

Czytaj również:  Blake Lively zawróciła w głowie, ujawniając, że jej dres na Super Bowl służył jako buty

„Jest to więc złożony obraz kraju. Nasz bohater to ktoś, kto został zdradzony przez swój naród, a mimo to nadal czuje się głęboko związany z krajem, w którym się wychował” – kontynuował Springsteen.

Szczególnie trafnie w kontekście dissu Komy na decyzję Cameron Bure o umieszczeniu piosenki w jej TikTok, Springsteen przedstawił również swoje przemyślenia na temat „dlaczego piosenka została przywłaszczona.”

Matthew Koma and Hilary Duff
Muzyk od 2019 roku jest mężem Hilary Duff.
Getty Images for Adopt Together

„Jeden jest dlatego, że był tak potężny; dwa jest dlatego, że jego obraz był tak fundamentalnie amerykański”, sprecyzował.

„Ale wymagało to od ciebie trzymania dwóch sprzecznych idei w swoim umyśle w jednym czasie: że możesz być zarówno bardzo krytyczny wobec swojego narodu i bardzo dumny ze swojego narodu jednocześnie. I to jest coś, o co spierają się do dziś.”

Split photo of JoJo Siwa and Candace Cameron Bure
Cameron Bure trafiła na pierwsze strony gazet od czasu, gdy Siwa wyzywał ją na aplikacji.
Getty Images dla GLAAD; Getty Im

Post Komy pojawił się zaledwie kilka dni po tym, jak Siwa opisała Cameron Bure jako „najbardziej chamską celebrytkę”, jaką kiedykolwiek spotkała.

W wideo uzyskanym przez Page Six, wychowanka „Dance Moms”, 19, potwierdziła, że miała rozmowę telefoniczną z Cameron Bure, aby porozmawiać o tym od czasu – ale twierdziła, że aktorka nie podzieliła się pełną historią, kiedy wspomniała o tym fanom na mediach społecznościowych.