sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Melanie Lynskey mówi, że rozstanie z przyjaciółką i byłą gwiazdą Kate Winslet było bolesne

Melanie Lynskey otwarcie mówi o rozłące ze swoją niegdyś bliską przyjaciółką i gwiazdą Niebiańskich stworzeń Kate Winslet.

Rozmawiając z Joshem Horowitzem w czwartkowym podcaście Happy Sad Confused o naturze branży i o tym, jak ludzie „idą dalej” po projektach, aktorka Yellowjackets wyjaśniła, że „Kiedy straciłam kontakt z Kate, było to bardziej łamiące serce niż niektóre rozstania, które miałam.

„To było takie bolesne, ponieważ to nie było tak, że coś się stało, po prostu stała się gigantyczną międzynarodową gwiazdą filmową i nie miała dużo czasu” – dodała. „Nie miałam z nią kontaktu, wiesz, i to po prostu stopniowo się wydarzyło, tak jak to się dzieje w związkach. Ludzie się rozchodzą, ale to było dla mnie bardzo bolesne”

Ale zanim ich więź w ogóle zaistniała i zanim dostała rolę Pauline Parker w nominowanym do Oscara filmie, Lynskey powiedziała, że już patrzyła na Winslet, ponieważ „ustawiła poprzeczkę”

Kiedy początkowo brała udział w przesłuchaniu do roli, aktorka Togetherness powiedziała, że reżyser Peter Jackson pokazał jej taśmę z przesłuchania Winslet i powiedział jej: „Tak dobra musisz być” Uznała to za pomocne, więc kiedy dostała rolę, powiedziała: „Musiał czuć, że to zrobiłam.”

Chociaż od czasu Heavenly Creatures ich drogi nie krzyżowały się zbyt często, z wyjątkiem premiery filmu Lynskey z 2009 roku Away We Go, powiedziała, że Winslet zawsze była dla niej „ogromną inspiracją”. Lynskey szczególnie doceniła „to, z jaką gracją radziła sobie” z negatywnymi komentarzami na temat wizerunku jej ciała, z czym Lynskey również borykała się przez całą swoją karierę.

„Jest bardzo, bardzo pewną siebie osobą, ale … jest bardzo wrażliwa i sposób, w jaki ją analizowano i rozmawiano o niej, a ja pamiętam, że w tamtym czasie byłam po prostu wściekła w jej imieniu” – wyjaśniła. „Tak jak Kate Winslet jest na świecie, Kate Winslet robi filmy i jesteś świadkiem tego talentu. … To aktor, który pojawia się raz na pokolenie, po prostu skup się na tym.”

Czytaj również:  'The Mandalorian' ujawnia trailer 3 sezonu, nowych reżyserów

Od czasu ich filmu z 1994 roku oboje odnieśli sukcesy zawodowe, ale aktorka Intervention wyjaśniła, że przyjaźń jej i Winslet nie była jedyną, która mocno ją dotknęła. Lynskey powiedziała, że tak naprawdę „zdarzyło się to kilka razy.”

„Pamiętam, że pewnego razu robiłam film z tym aktorem i kiedy skończyliśmy, powiedziałam: „O mój Boże, jestem taka szczęśliwa, że cię poznałam i mamy tę przyjaźń”, a ona odpowiedziała: „Tak, nie przyjaźnię się z aktorami. Nie przyjaźnię się z aktorami”

Podczas gdy kiedyś była „tak wrażliwa” na utratę relacji w branży, z czasem nauczyła się, że tak to po prostu działa. Dodała: „Zawsze byłam tak zraniona utratą tych wspaniałych miłości, które miałam i stało się to łatwiejsze.”

The Hollywood Reporter skontaktował się z zespołem Winslet w celu uzyskania komentarza.

Latest Posts

Nie przegap