2 kwietnia 2023 r. |16:29

Mikołaj Braun z przyjemnością ogląda sceny „Sukcesji”, które trafiają do virali.

Aktor, którego portret kuzyna Grega uczynił go ulubieńcem fanów w hitowym serialu HBO, pojawił się w kradnącej światło reflektorów scenie o „absurdalnie pojemnej” torbie Burberry.

„[Lubię] pozwolić, aby internet przejął kontrolę”, powiedział wyłącznie Page Six podczas Formuły 1 Australian Grand Prix w niedzielę, po tym jak słynna teraz scena przyciągnęła uwagę widzów.

Braun, który był w Down Under ze względu na zobowiązania medialne podczas premiery 4 sezonu serialu, powiedział, że woli pozwolić, aby internet zrobił to, co mówi po wydaniu nowych odcinków.

„Lubię pozwalać serialowi robić swoje”, wyjaśnił.

Nicholas Braun appears in a spotlight-stealing “Succession” scene about a “ludicrously capacious” Burberry bag.
Nicholas Braun zareagował na pojawienie się w kradnącej światło reflektorów scenie „Sukcesji” o „niedorzecznie pojemnej” torbie Burberry.
HBO
Nicholas Braun in character as Cousin Greg on HBO’s “Succession”
Aktor portretuje kuzyna Grega w hitowym serialu HBO.
Macall B. Polay/HBO

Rewelacja pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak czterocyfrowa torebka z kultowego brytyjskiego domu mody została poddana krytycznej ocenie przez postać graną przez Matthew Macfadyena, Toma Wambsgansa.

„[Jest] niedorzecznie pojemna,” powiedział, odnosząc się do randki postaci Brauna, Bridget, która nosiła torebkę pochlapaną natychmiast rozpoznawalnym wzorem w kratkę Burberry na przyjęcie urodzinowe Logana Roya (Brian Cox).

„Co tam w ogóle jest, co? Płaskie buty do metra? Jej wiadro na lunch?” kontynuował, nazywając torbę za 2890 dolarów „ogromnym faux pas”

Nicholas Braun on the red carpet in New York
„[Lubię] pozwalać internetowi przejąć kontrolę,” powiedział wyłącznie Page Six podczas niedzielnego Grand Prix Australii Formuły 1.
FilmMagic
Kieran Culkin, Alan Ruck, Brian Cox, Jeremy Strong Nicholas Braun and Sarah Snook on the red carpet
W serialu występują również Kieran Culkin, Alan Ruck, Brian Cox, Jeremy Strong i Sarah Snook.
Variety via Getty Images

Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

„Chodzi mi o to, Greg, że to potworne. Jest gargantuiczny. Mógłbyś zabrać go na camping. Mógłbyś go przesuwać po podłodze po pracy w banku” – dodał.

Widzowie „Sukcesji” szybko zabrali się do mediów społecznościowych, by skomentować przezabawne zdjęcie.

„Ta torebka była tak doskonale dobrana. Jest dokładnie wyłączona w odpowiedni sposób. Nie mogę przestać o niej myśleć”, pisarka Camilla Blackett tweetowała

Czytaj również:  Andy Cohen ujawnia, dlaczego krzyczał na 'a-hole' Larsa Pippen na spotkaniu 'RHOM'

„Fakt, że to Burberry. Widoczny nadruk. Rozmiar. Model torebki… wszystko było po prostu idealnie okropne” – wtrącił inny użytkownik mediów społecznościowych.

A designer Burberry bag that was featured in “Succession”
Torba projektanta, o której mowa to Burberry tote w cenie 2,890$.
Burberry

Autor Bolu Babalola, który uczestniczył w światowej premierze spektaklu, wyjaśnił, że do napisania sceny wykorzystano badania.

(Jesse Armstrong powiedział, że przeprowadzili wywiad z bogatą nowojorską kobietą i zapytali ją o coś w stylu: „Jaka jest najbardziej obraźliwa torba, którą kobieta mogłaby przynieść na coś takiego. czy byłaby to najbardziej tandetna rzecz, którą przyniósłby ktoś, kto próbuje się dopasować?” – wyjaśniła za pośrednictwem Twittera.

„Sukcesja” jest już dostępna na HBO.