środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

Miranda Cosgrove mówi, że nigdy w swoim „całym życiu” nie była pijana ani nie paliła – ale jest na to „otwarta”

Miranda Cosgrove selfie
Miranda Cosgrove ujawniła, że nigdy nie była pijana ani nie paliła w „całym swoim życiu”.Instagram/@mirandacosgrove

Miranda Cosgrove to dobra dziewczyna.

Absolwentka serialu „Drake i Josh” wyjawiła swojemu byłemu starszemu bratu Joshowi Peckowi, że nigdy nie była pijana ani nie paliła.

„Nigdy w życiu nie byłam pijana. Szaleństwo” – powiedziała w poniedziałkowym podcaście „Good Guys” Pecka i współprowadzącego Bena Soffera.

Zauważyła jednak, że jest „otwarta na to”.

Peck, który rozwinął problem z narkotykami i alkoholem u szczytu swojej sławy i jest trzeźwy od 2008 roku, był oszołomiony jej odpowiedzią.

„Niech ktoś załatwi tej dziewczynie mieszkanie, dobrze?” powiedział śmiejąc się.

„Łykałam już wcześniej różne rzeczy, ale tak na dwa łyki” – dodała w rozmowie z Joshem Peckiem i Benem Sofferem w ich poniedziałkowym podcaście „Good Guys”. YouTube/@joshpeck
Absolwentka „iCarly” powiedziała jednak, że jest „otwarta” na dalsze picie. YouTube/@joshpeck

„To znaczy, ta biedna dziewczyna nigdy nie doświadczyła bycia pijaną.”

30-letnia Cosgrove wyznała również, że nigdy nie była pijana.


For more Page Six you love ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Wyjaśniła również, że kiedyś była wyznaczonym kierowcą dla swoich przyjaciół i „po prostu utknęła w tym na zawsze” Instagram/@mirandacosgrove

„Wcześniej popijałam różne rzeczy, ale dwa łyki” – stwierdziła.

Aktorka powiedziała również, że „nie ma dobrego powodu”, aby nie doświadczać bycia pijaną, mimo że uczęszczała do USC – kampusu, o którym wspominała, że bardzo poważnie podchodzi do imprezowania.

„Myślę, że zaczęło się od tego, że zawsze byłam wyznaczonym kierowcą, kiedy wychodziłam z przyjaciółmi, a ja lubiłam przyjmować tę rolę, przyzwyczaiłam się do niej i po prostu utknęłam w niej na zawsze”, wyjaśniła dalej po tym, jak 37-letni Peck ją przesłuchał.

Cosgrove przyznała, że kiedyś zjadła jadalne brownie, a następnie zasnęła „na 17 godzin” Instagram/@mirandacosgrove

„Nadal planuję [pić] w pewnym momencie … mimo że mam 30 lat. … Powinnam była to zrobić w moje urodziny, 30. urodziny” – potwierdziła.

Cosgrove przyznała jednak, że kiedyś zjadła brownie z chwastami.

„I zasnęłam na 17 godzin. Obudziłam się bardzo wypoczęta” – wspomina.

Czytaj również:  'Chrisley Knows Best' podobno odwołane po wyroku Todda, Julie Chrisley
Peck, ze swojej strony, jest trzeźwy od 2008 roku po zmaganiach z narkotykami i alkoholem po utracie wagi. Rob Latour/Shutterstock
W zeszłym roku powiedział Page Six, że jego trzeźwość była „fundamentem, który utrzymywał [go] naprawdę zakotwiczonym” WireImage

Peck, ze swojej strony, otworzył się na temat swojej podróży do trzeźwości w zeszłym roku w ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six, nazywając ją „fundamentem, który utrzymał [go] naprawdę zakotwiczonym”

„Mam szczęście, że prawie 14 lat temu odnalazłem powrót do zdrowia poprzez program 12 kroków i jest to coś, co robię regularnie do dziś” – wyjaśnił wówczas.

„Daje mi to dużo struktury w moim życiu. To naprawdę fundament mojego życia i na jego podstawie zbudowano wszystkie te wspaniałe rzeczy.”

Latest Posts

Nie przegap