środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Stylistka Quinta Brunson broni swojej pomarszczonej sukienki na Emmys 2024: „Chłopaki… to zgnieciona satyna

Ta stylizacja na czerwony dywan była zmarszczką w czasie.

Quinta Brunson wyglądała ładnie w różu na czerwonym dywanie Emmys 2024 w poniedziałek wieczorem, ale jej sukienka Dior z pełną spódnicą – która była pokryta zagnieceniami – skłoniła jej stylistę do wkroczenia i obrony wyglądu po tym, jak użytkownicy mediów społecznościowych zastanawiali się, dlaczego zostawiła żelazko w domu.

34-letnia gwiazda „Abbott Elementary” miała na sobie inspirowaną latami 50. satynową kreację bez rękawów na 75. doroczną galę Emmys, z satynową kokardą w talii.

Jednak użytkownicy mediów społecznościowych mieli zastrzeżenia do celowo pomarszczonego projektu, a użytkownik Twittera opublikował nawet film z podpisem „dziewczyna trzymaj się nieruchomo” z grafiką żelazka poruszającego się po jej zdjęciu.

Wielu fanów również odniosło się do „pomiętego” wyglądu na koncie Check the Tag na Instagramie, na przykład jeden, który napisał: „Przykro mi, ale to ogromna porażka. Uwielbiam ją i jej stylistę, ale pognieciony materiał na czerwonym dywanie nigdy nie będzie wyglądał inaczej niż bałagan. ☹️”

Quinta Brunson miała na sobie różową kreację z pełną spódnicą, która wzbudziła zachwyt fanów ze względu na marszczenia. Getty Images
Brunson zdobyła nagrodę Emmy za rolę w serialu „Abbott Elementary” WireImage
Jej satynowa stylizacja została zaprojektowana przez Diora. Getty Images

Uwaga ta skłoniła stylistkę Brunson, Jessicę Paster, do obrony stroju, a profesjonalistka w dziedzinie mody napisała: „Chłopaki, chłopaki… to zmiażdżona satyna… Wiedziałam, że coś powiesz!!! To piękna satyna [sic] na niej i tkanina… a kolor jest na niej wspaniały💐💐💐.”

Fanka podwoiła swój komentarz, pisząc: „Rozumiem, że to tkanina, ale po prostu nie wygląda dobrze! Przepraszam! Satyna na czerwonym dywanie ❌ Zgnieciona satyna? ❌❌ Doceniam jednak twoją pracę!”

„Celowe czy nie, zmarszczki są NIE! To jest absolutnie okropne” – dodał inny fan.


Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  Jamie Lee Curtis żartuje o byciu "nepo baby" w monologu na SAG Awards 2023

Swoją sukienkę połączyła z biżuterią DeBeers. Getty Images

Jedna rzecz, która nie została zmiażdżona? Jej marzenia o Emmy.

Brunson przywiozła do domu nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej w serialu komediowym, stając się pierwszą czarnoskórą kobietą, która wygrała tę kategorię od 42 lat i drugą w historii po Isabel Sanford.

„Dziękuję bardzo, po prostu nie wiem, dlaczego jestem tak emocjonalna, myślę, że po prostu jak Carol Burnett tego wszystkiego”, powiedziała, przyjmując nagrodę od Burnetta, 90, w namiętnym przemówieniu.

Latest Posts

Nie przegap