5 kwietnia 2023 r. |17:35

Strona Szósta może otrzymać wynagrodzenie i/lub prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem naszych linków.

Nadeszła przerwa wiosenna – a Molly Sims z pewnością nie robi sobie przerwy od zdjęć w kostiumach kąpielowych.

49-letnia modelka opublikowała serię zdjęć w bikini na Instagramie we wtorek, pozując przy basenie w zielonym kostiumie Monday Swimwear podczas wycieczki do Cabo San Lucas w Meksyku.

„Zakładając pozycję spring break – let’s GOOO”, podpisała karuzelę, która widziała ją uderzającą kilka póz w marce Palma Top ($79) i pasującym Palma Bottom ($75).

Dopełnieniem stylizacji jest marszczona spódnica Cayman (80$) – tunika, która może pełnić podwójną funkcję spódnicy mini.

Molly Sims in a bikini and white shirt
Sims połączyła swoje bikini ze spódnicą z tego samego marszczonego materiału.
Instagram/@mollybsims

Palma Top (79$)

Palma Bottom (75$)

Fani stylu pływackiego Sims mogą również polubić Palm Springs Top (84$) i Clovelly Top (96$), oba dostępne w tej samej turkusowej tkaninie.

Sims jest na tych samych falach co kilka innych gwiazd, jeśli chodzi o jej wybory Monday Swimwear; modelka „Sports Illustrated” Kate Bock powiedziała kiedyś, że marka ta produkuje jej „ulubione kostiumy kąpielowe” w wywiadzie dla Page Six Style, podczas gdy Yumi Nu modelowała je na okładce samej Biblii Bikini.

Shay Mitchell i Chrissy Teigen są również fanami tej marki, ponieważ ta ostatnia gwiazda pokazała klasyczny top Cala Roja ($92) i dół Paloma ($72), gdy pokazywała swój dziecięcy biust w grudniu 2022 roku.

Molly Sims in a turquoise string bikini
Gwiazda pozuje przy basenie w swoim stroju Monday Swimwear.
Instagram/@mollybsims
Molly Sims in a turquoise string bikini
Spędza przerwę wiosenną w Cabo San Lucas w Meksyku.
Instagram/@mollybsims

Więcej Page Six Style, które kochasz…

  • Kupuj nasze ekskluzywne towary
  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Style Edit”
  • Oglądaj naszą inspirowaną gwiazdami serię Style Trial

Sims nie jest obca dla nagłówkowych momentów w bikini, jako że jej najnowszy post pojawił się po tym, jak pozowała na śniegu nie mając na sobie nic oprócz srebrnego kostiumu kąpielowego i butów śnieżnych.

Czytaj również:  Melissa Etheridge opłakuje stratę Davida Crosby'ego, który był ojcem dwójki jej dzieci

Chociaż do lata pozostało jeszcze kilka miesięcy, Sims nie jest jedyną celebrytką, która udostępnia na Instagramie pamiętne zdjęcia w bikini; wszyscy, od Kim Kardashian po Sydney Sweeney, rozgrzali zimowe miesiące zdjęciami w bikini na początku 2023 roku.

Z cieplejszą pogodą w drodze, można bezpiecznie powiedzieć, że gwiazdy dopiero zaczynają.