wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Najlepsze urządzenia do depilacji laserowej w domu do kupienia podczas wielkiej wiosennej wyprzedaży Amazon

Zdobądź najgładszą skórę w historii dzięki tym urządzeniom, które są równie dobrze oceniane, co wygodne – w tym niektóre z nich są przecenione nawet o 40 procent.

Best Laser Hair Removal Devices

Dzięki uprzejmości Brand (4)

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Chociaż uwielbiamy korzystać z usług spa i klinik, aby poddać się najnowszym zabiegom na twarz i zabiegom godnym gwiazd, nic nie przebije wygody korzystania z zaawansowanych technologicznie gadżetów zdrowotnych i kosmetycznych w zaciszu własnego domu. Jeśli chodzi o narzędzia do pielęgnacji skóry – w szczególności długotrwałe usuwanie owłosienia – niektórzy ludzie mogą również preferować prywatność leczenia skóry w domu. Mogą również chcieć bardziej trwałego rozwiązania niż golenie lub woskowanie. Dlatego też niektóre z najlepszych urządzeń do depilacji laserowej w domu cieszą się rosnącą popularnością zarówno wśród gwiazd, jak i fanów.

Zanim zagłębimy się w te urządzenia, słowo do mądrych: „Urządzenia do użytku domowego są na ogół słabszymi wersjami procedur gabinetowych i nie przynoszą porównywalnych rezultatów, niosąc ze sobą większe ryzyko powikłań”, mówi dr Teresa Song, dermatolog z Marmur Medical, The Hollywood Reporter. „Urządzenia te są dostępne do usuwania owłosienia, mikroigłowania, a także zabiegów światłem LED mających na celu redukcję zmarszczek i trądziku. Urządzenia te nie są wymagane do monitorowania przez FDA i mogą potencjalnie prowadzić do powikłań, jeśli są używane nieprawidłowo. Lasery stosowane w gabinetach spa do usuwania owłosienia, które podlegają monitorowaniu FDA, są znacznie bardziej skuteczne i niosą ze sobą mniejsze ryzyko poparzeń i przebarwień w porównaniu z urządzeniami domowymi, gdy są wykonywane przez doświadczonych lekarzy”

Mając na uwadze mądre spostrzeżenia Songa, przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu najlepiej sprawdzonych i legalnych urządzeń do depilacji laserowej w domu.

Braun Silk Expert Pro5 Laser Hair Removal System

NAJLEPSZE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Czytaj również:  Zachary Levi mówi, że nie wini Dwayne'a Johnsona za anulowanie sceny po napisach końcowych w "Shazam! Furia Bogów'

Braun IPL Silk Expert Pro5 Laser Hair Removal System

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z depilacją laserową, zacznij od najnowszej wersji najlepiej sprzedającego się urządzenia do usuwania włosów Silk Expert Pro 5 firmy Braun, które twierdzi, że jest „najbezpieczniejszym, najszybszym i najbardziej wydajnym urządzeniem IPL”.” Nowy model jest teraz wyposażony w najnowszą technologię SKinPro 2.0, która może automatycznie i stale dostosowywać się do odcienia skóry. Oferuje również zabiegi od stóp do głów dzięki trzem nowym nasadkom do depilacji: standardowa głowica do dolnej części nóg, ramion i pach; szeroka głowica do pleców, klatki piersiowej i górnej części nóg; oraz dwie precyzyjne głowice do brody, górnej wargi i okolic intymnych.

Fani doceniają trzy intuicyjne tryby mocy urządzenia (standardowy, delikatny, bardzo delikatny), przy czym najbardziej czułe ustawienie jest przeznaczone dla początkujących użytkowników. Wystarcza na 400 000 błysków (lub użyć).

The Best Deals on Best At-Home Laser Hair Remover Devices 2024

NAJLEPSZA depilacja z chłodzeniem

Ulike Laser Hair Removal With Sapphire Ice-Cooling Technology

Jak wspomniano wcześniej, urządzenia do depilacji laserowej wyposażone w system chłodzenia pomagają zwiększyć poziom komfortu całego doświadczenia. Użytkownicy uwielbiają urządzenie Ulike Air+ IPL za jego kliniczną technologię szafirowego lodu, która obniża temperaturę lasera ze 158 ℉ do 67 ℉ w punkcie kontaktu ze skórą.

The Best Deals on Best At-Home Laser Hair Remover Devices 2024

NAJLEPSZE urządzenie do depilacji laserowej NA AMAZONIE

Lysmoski Laser Hair Removal With Cooling System

Zaoszczędź 40 USD z kuponem

Z ponad 54. 000 pozytywnych recenzji na Amazon,ponad 54 000 pozytywnych recenzji na Amazon, urządzenie do depilacji laserowej i system chłodzenia Lysmoski charakteryzuje się ergonomicznie zaprojektowanym kształtem i lekkością, a także wbudowanym mechanizmem chłodzenia, który sprawia, że proces usuwania włosów jest znacznie bardziej komfortowy. Urządzenie posiada pięć poziomów energii i wystarcza na 999 900 błysków.

Czytaj również:  Najlepsze oferty modowe Amazon Prime Early Access na designerskie ubrania i niedrogie marki

Meukpe IPL Laser Hair Removal Device

Best Under $50

Meukpe IPL Laser Hair Removal Device

Zaoszczędź dodatkowe 40% zniżki z kuponem

Kolejnym bestsellerem Amazon jest urządzenie IPL firmy Meukpe, które jest przystępne cenowo, łatwe w użyciu, oferuje pięć ustawień poziomu energii i jest wyposażone w dwa tryby pracy: manualny i auto. Wystarcza na 999 900 błysków.

The Best Deals on Best At-Home Laser Hair Remover Devices 2024

Najlepsze kompaktowe urządzenie do usuwania owłosienia

Braun IPL Silk Expert Mini Długotrwałe urządzenie do usuwania owłosienia z maszynką Venus

W sprzedaży o 30% taniej podczas Wielkiej Wiosennej Wyprzedaży Amazon, braun Silk Expert Mini to kompaktowa wersja najlepiej sprzedającego się urządzenia do usuwania włosów tej marki. Posiada ten sam czujnik skóry SensoAdapt, który automatycznie dostosowuje się do odcienia skóry i jest przeznaczony do włosów na klatce piersiowej, plecach, ramionach, brzuchu i nogach.

Marka twierdzi, że można spodziewać się długotrwałych, widocznych rezultatów w ciągu trzech miesięcy i pojemności do 300 000 błysków (lub odpowiednika 16 lat zabiegów na całe ciało). Depilator przewodowy jest również dostarczany z poręcznym etui podróżnym.

The Best Deals on Best At-Home Laser Hair Remover Devices 2024

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO DEPILACJI WRAŻLIWEJ SKÓRY

Sensica Sensilight Mini 300K Laser Hair Remover

Jeśli masz wrażliwą skórę, sięgnij po urządzenie do depilacji Sensica Sensilight Mini 300K, które pulsuje przy użyciu klinicznie sprawdzonej technologii IPL i posiada wbudowany miernik wrażliwości skóry dla bezpieczeństwa. Wystarcza na 300 000 błysków.

The Best Deals on Best At-Home Laser Hair Remover Devices 2024

NAJLEPSZY DLA WIĘKSZOŚCI ODCIENI SKÓRY

Iluminage Touch Permanent Hair Reduction System

Zatwierdzony przez FDA Touch Permanent Hair Reduction System firmy Illuminage twierdzi, że jest skuteczny w przypadku najszerszej gamy kolorów włosów, w tym blond, ciemny blond, rude włosy, a nawet siwe włosy. Należy pamiętać, że system ten nie jest szybki i szybki – proces trwa nieco poniżej 30 minut na użycie, a użytkownicy twierdzą, że zobaczenie wyników zajmuje trochę czasu. Urządzenie jest przeznaczone do stosowania na wybranych obszarach raz w tygodniu przez siedem zabiegów w ciągu sześciu tygodni.

Czytaj również:  Eli Roth, Fran Drescher i inni wzywają Hollywood do priorytetowego traktowania kwestii środowiskowych podczas Hollywood Reporter/EMA Sustainability Event

The Best Deals on Best At-Home Laser Hair Remover Devices 2024

NAJLEPSZE przyjazne w podróży urządzenie do usuwania włosów

HappySkinCo Gen.2 IPL Hair Removal Handset

Dla osób, które są w podróży, dodaj słuchawkę do depilacji IPL Gen.2 firmy HappySkin do swojej listy pakowania, która jest kompaktowa, wyposażona w bardzo długi przewód zasilający i wystarcza na 500 000 błysków. Nie ma potrzeby pakowania oddzielnych urządzeń do depilacji różnych części ciała – to urządzenie działa na nogach, ramionach, twarzy, podbródku, pod pachami i w okolicach bikini.

Biuletyny THR

Zapisz się, aby codziennie otrzymywać wiadomości THR prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Subskrybuj Sign Up

Latest Posts

Nie przegap