niedziela, 25 lutego, 2024

Ostatnie posty

odnowienie 3. sezonu serialu „The Gilded Age” w HBO

Odbiór dramatu Juliana Fellowesa następuje wkrótce po zakończeniu jego drugiego sezonu.

Carrie Coon Gilded Age

Carrie Coon w filmie „The Gilded Age”HBO

HBO będzie kontynuować kronikę The Gilded Age.

Dramat z epoki od twórcy Downton Abbey Juliana Fellowesa zdobył odnowienie trzeciego sezonu w HBO. Odbiór następuje zaledwie cztery dni po finale drugiego sezonu The Gilded Age , który miał miejsce 17 grudnia.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego, co osiągnęli Julian Fellowes i rodzina The Gilded Age” – powiedziała Francesca Orsi, wiceprezes HBO ds. programowania i szefowa seriali dramatycznych i filmów HBO. „Od kostiumów po scenografię i występy, serial urzekał tak wielu tydzień po tygodniu. Wraz z naszymi partnerami z Universal Television cieszymy się, że możemy kontynuować tę wspaniałą opowieść w trzecim sezonie”

Serial opowiada o zderzeniu starych i nowych pieniędzy – oraz starych i nowych sposobów życia – w Nowym Jorku pod koniec XIX wieku. W obsadzie znaleźli się Carrie Coon, Christine Baranski, Cynthia Nixon, Morgan Spector, Louisa Jacobson, Denée Benton, Ben Ahlers, Michael Cerveris, Kelley Curran, Taissa Farmiga, Jack Gilpin, Simon Jones, Sullivan Jones, Celia Keenan-Bolger, Debra Monk, Donna Murphy, Kristine Nielsen, Kelli O’Hara, Patrick Page, Harry Richardson, Taylor Richardson, Blake Ritson, Douglas Sills, Erin Wilhelmi, Nathan Lane, Audra McDonald, John Douglas Thompson, Ashlie Atkinson, Laura Benanti, Nicole Brydon Bloom, Christopher Denham, David Furr, Ward Horton, Matilda Lawler i Robert Sean Leonard.

„Jest o wiele więcej historii do opowiedzenia w The Gilded Age. Cieszymy się, że HBO daje fanom kolejny sezon niesamowitej opowieści Juliana Fellowesa” – powiedziała Erin Underhill, prezes Universal TV. „Obsada i ekipa włożyli tak wiele serca i duszy w ostatnie dwa sezony i jesteśmy bardzo dumni, że cała ta ciężka praca opłaca się w kolejnym sezonie. Nie będziesz chciał przegapić tego, co będzie dalej.”

Czytaj również:  'Abbott Elementary' na czele zwycięzców TV Critics Awards

The Gilded Age jest koprodukcją HBO i Universal TV. Fellowes stworzył długo rozwijany serial (który początkowo powstał w NBC, a następnie został przeniesiony do HBO) i jest producentem wykonawczym wraz z Garethem Neame’em, Davidem Crockettem, reżyserem Michaelem Englerem, Bobem Greenblattem, scenarzystką Sonją Warfield i Salli Richardson-Whitfield.

Biuletyny THR

Zapisz się, aby codziennie otrzymywać wiadomości THR prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Subskrybuj Zarejestruj się

Latest Posts

Nie przegap