niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Naomi Osaka dzieli się własnymi ruchami w tenisie do wyniku „Challengers

Gwiazda tenisa Naomi Osaka odpowiedziała w czwartek na szumnie zapowiadany film tenisowy Luki Guadagnino Challengers, dzieląc się własnymi ruchami na korcie w rytm muzyki techno z filmu.

Na TikTok Osaka zamieściła wideo, na którym porusza się po podaniu tenisowym i kręci rakietą palcami, pisząc: „Ja po obejrzeniu Challengers

Chociaż tenisistka nie ma oficjalnych powiązań z hitowym filmem, w którym Zendaya uwikłana jest w miłosny trójkąt z Joshem O’Connorem i Mikiem Faistem, scenarzysta Justin Kuritzkes powiedział wcześniej Business Insider, że to zwycięstwo Osaki nad Sereną Williams w 2018 roku częściowo zainspirowało film.

Podczas US Open 2018, 20-letnia wówczas Osaka pokonała Williams w dramatycznym meczu, który został ubarwiony trzema naruszeniami kodeksu dla Williams, za otrzymywanie coachingu, nadużywanie rakiety i słowne obrażanie. Williams, oburzona szczególnie insynuacją, że oszukiwała, komunikując się ze swoim trenerem, nazwała sędziego Carlosa Ramosa „złodziejem” za odjęcie jej punktu i znacznie opóźniła mecz, spierając się z Ramosem i sędziami.

„Natychmiast uderzyła mnie ta intensywnie filmowa sytuacja, w której jesteś sam po swojej stronie kortu i jest jeszcze jedna osoba na tym ogromnym stadionie tenisowym, która dba o to, co się z tobą dzieje, tak samo jak ty, ale nie możesz z nią porozmawiać” – powiedział Kuritzkes.

Po zwycięstwie Osaka ze łzami w oczach powiedziała tłumowi, który przez większość ceremonii rozdania trofeów buczał: „Przykro mi, że to musiało się tak skończyć” Wcześniej tego wieczoru Williams powiedziała swoim fanom, aby „uczynili ten moment najlepszym z możliwych” i „byli pozytywnie nastawieni”

„Z jakiegoś powodu po prostu kliknęło mi to w głowie” – kontynuował Kuritzkes o swojej chwili inspiracji. „A co, jeśli naprawdę trzeba było o czymś porozmawiać? A gdyby to było coś poza tenisem? Co jeśli było to coś, co działo się między wami? A co, jeśli dotyczyło to osoby po drugiej stronie siatki? Jak poprowadziłbyś tę rozmowę i jak mógłbyś przekazać napięcie tej sytuacji za pomocą narzędzi specyficznych dla filmu?”

Czytaj również:  gwiazda 'Ghosts' Rose McIver wyróżnia się w komedii o nadprzyrodzonym charakterze

Latest Posts

Nie przegap