środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

Netflix ostrzega przed 4. sezonem „Stranger Things” po strzelaninie w Teksasie

Netflix dodaje w ostatniej chwili ostrzeżenie dotyczące treści do czwartego sezonu Stranger Things w następstwie niszczącej strzelaniny w szkole podstawowej w Teksasie w tym tygodniu.

Streamer dodał stopkę do piątkowej premiery, która ostrzega widzów o brutalnych treściach z udziałem dzieci w pierwszej scenie.

„Nakręciliśmy ten sezon Stranger Things rok temu” – czytamy w ostrzeżeniu, które pojawia się przed podsumowaniem poprzedniego sezonu. „Ale biorąc pod uwagę niedawną tragiczną strzelaninę w szkole w Teksasie, widzowie mogą uznać scenę otwierającą odcinek 1 za niepokojącą. Jesteśmy głęboko zasmuceni tą niewypowiedzianą przemocą, a nasze serca łączą się z każdą rodziną opłakującą ukochaną osobę.”

Netflix zredagował również opis do premiery, aby zawierał: „Ostrzeżenie: Zawiera graficzną przemoc z udziałem dzieci.”

Ruch ten następuje po piętach masowej strzelaniny we wtorek, w której zginęło 19 dzieci i dwóch dorosłych.

Streamer wyjaśnił, że zdecydował się dodać kartę „biorąc pod uwagę bliskość premiery do tej tragedii – i ponieważ scena otwierająca jest bardzo graficzna.”

Stopka będzie pokazywana tylko widzom w Stanach Zjednoczonych, nie globalnie.

Wcześniej CBS wycofało finał sezonu FBI, który miał zostać wyemitowany we wtorek. Finał miał zawierać wątek związany z możliwym udziałem studenta w śmiertelnym napadzie.

Nowy sezon zostanie podzielony na dwie części. Tom 1 sezonu czwartego zadebiutuje w piątek, 27 maja, natomiast druga połowa czwartego sezonu, tom 2, zadebiutuje 1 lipca. Wielu krytyków opisało nowy sezon jako mroczniejszy i straszniejszy niż sezony poprzednie.

Oto oficjalny opis Stranger Things sezonu czwartego: „Minęło sześć miesięcy od bitwy o Starcourt, która sprowadziła na Hawkins terror i zniszczenie. Zmagając się z następstwami, nasza grupa przyjaciół jest po raz pierwszy rozdzielona – a nawigowanie po zawiłościach szkoły średniej nie ułatwiło sprawy. W tym najbardziej wrażliwym czasie, pojawia się nowe i przerażające nadprzyrodzone zagrożenie, przedstawiając makabryczną tajemnicę, która, jeśli zostanie rozwiązana, może wreszcie położyć kres okropnościom Upside Down.”

Czytaj również:  Mia Goth pozwana przez aktora drugoplanowego w filmie "Maxxxine" z powodu obrażeń odniesionych na planie

Latest Posts

Nie przegap