sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Nicki Minaj chwali Taylor Swift i mówi, że współpracowałaby z nią „w mgnieniu oka

Taylor Swift and Nicki Minaj
Nicki Minaj wzięła udział w mediach społecznościowych w środę, aby pochwalić Taylor Swift za jej ciężką pracę.WireImage

Nicki Minaj jest Swiftie.

Raperka „Super Bass” wzięła na X (dawniej Twitter) w środę, aby pochwalić Taylor Swift po tym, jak jej kumpel został nazwany artystą roku Spotify.

„THE SAG[ITTARIUS] QUEEN TAYLOR DESERVES!!!! PERIOD!!!!!” napisała.

„Robi sobie miesiące i lata przerwy, a potem wraca ze świetną muzyką i fanami, którzy nigdy jej nie opuszczą!!!! The END!!!!!!!”

Fan zapytał Minaj, czy kiedykolwiek współpracowałaby z twórcą hitu „Bad Blood”, na co raperka odpowiedziała: „W mgnieniu oka”

Minaj zachwycała się Swift, która osiągnęła kamień milowy dzięki swojemu nowemu albumowi „Pink Friday 2”, bijąc rekord największej „sprzedaży winyli dla jakiegokolwiek kobiecego albumu rapowego w historii”

Raperka „Super Bass” pochwaliła sukces swojej koleżanki, która nadal rozwija się w branży muzycznej. FilmMagic

„Oznacza to, że sprzedawcy detaliczni nie mogli wiedzieć, że na winyle będzie tak duży popyt” – napisała. „Teraz już wiedzą! To cudowna rzecz!”


For more Page Six you love ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

41-letni raper „Anaconda” dodatkowo pochwalił 34-letnią piosenkarkę „Lover”, która utrzymała rekord 2022 najlepiej sprzedających się płyt winylowych za swój album Midnights, według Statista.

„Taylor i jej fani włożyli pracę” – napisała. „Teraz nasza kolej.”

„Robi sobie miesiące i lata przerwy, a potem wraca ze świetną muzyką i fanami, którzy nigdy jej nie opuszczą!!!! THE END!!!!!!!” Napisała Minaj. Getty Images dla MTV
Raperka nie zawahała się odpowiedzieć fanowi pytającemu, czy będzie współpracować ze Swift. X/@nickiminaj

To jest CELEBRACJA!!!!!”, kontynuowała Minaj. „Chodzi o to, że mamy do czego aspirować, oglądając SAG QUEEN Taylor & the swifties.”

Oprócz tego, że Swift została uznana za artystkę numer jeden na Spotify, jej hity „Anti-Hero” i „Cruel Summer” znalazły się na liście 10 najlepszych piosenek na świecie.

Album laureatki Grammy „Lover” również uplasował się na siódmym miejscu na świecie.

Czytaj również:  Żona gwiazdora "Boy Meets World" Williama Danielsa broni wzajemnej niewierności
„W mgnieniu oka”, napisała. WireImage

Sukces Swift gwałtownie wzrósł w ciągu ostatniego roku, gdy oficjalnie osiągnęła status miliarderki po wyruszeniu w trasę koncertową Eras Tour w tym roku, jak podała analiza Bloomberg News w październiku.

Jej trasa koncertowa jest nawet na dobrej drodze, aby stać się najbardziej dochodową trasą w historii, ponieważ według Washington Post ma przynieść 4,1 miliarda dolarów.

Oczekiwanie na zakup biletów na trasę koncertową piosenkarki „Love Story” doprowadziło fanów do szału w listopadzie 2022 roku, gdy strona Ticketmaster uległa awarii i zamiast tego bilety zostały sprzedane sprzedawcom, którzy zażądali około 449 dolarów za sztukę.

Latest Posts

Nie przegap