poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

„Niepewna” Sia poddała się liposukcji po przybraniu na wadze: „Nie wzięło się to z diety i ćwiczeń

Sia
Sia przyznała, że przeszła liposukcję.ANGELA WEISS/AFP via Getty Images

Sia otwarcie przyznała, że poddała się liposukcji, aby schudnąć, starając się być „prawdomówną” w kwestii swojego wyglądu.

„Musiałam wziąć lek, który sprawił, że przybrałam na wadze, której nie mogę zmienić ćwiczeniami lub lekami na tarczycę, więc poszłam dziś na liposukcję”, piosenkarka „Unstoppable” napisała na Twitterze w sobotę.

Muzyk, której pełne nazwisko brzmi Sia Furler, wyjaśniła, że zdecydowała się być „prawdomówna” na temat swoich zabiegów kosmetycznych, ponieważ nie chce „przyczyniać się do systemu, który mówi nam, że nie jesteśmy wystarczający.”

„Wiedzcie, że jestem szczęściarą, że mam środki, aby zmienić swój wygląd i że kiedy zobaczycie mnie znowu wyglądającą jak szalona lisica (🤪), chcę, abyście wiedzieli, że nie jest to efekt diety i ćwiczeń” – kontynuowała.

„Jestem niepewna siebie, jak większość ludzi, a bycie w oczach opinii publicznej wywołuje u mnie niepokój, więc zdecydowałam się zmienić swój wygląd ze względu na własne problemy z pewnością siebie. Módlcie się za mnie, proszę!”

Piosenkarka „Unstoppable” przyznała, że zdecydowała się pójść pod nóż po tym, jak „przybrała na wadze” z powodu przyjmowania leków. Rick Davis / SplashNews.com

Nie jest to pierwszy raz, gdy 47-letnia piosenkarka „Chandelier” przyznała się do pójścia pod nóż.

Sia, która znana jest z zakrywania twarzy perukami, ujawniła na scenie podczas rozdania nagród Daytime Beauty Awards 2023 w październiku, że przeszła lifting twarzy.


For more Page Six you love ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Jestem gwiazdą pop, która zwykle ukrywa swoją twarz i nie kłamie na ten temat”, powiedziała hitmakerka, pokazując publiczności całą swoją twarz.

„Przeszłam niesamowity lifting twarzy od Dr. Talei”, dodała, stojąc obok chirurga plastycznego. „On jest niesamowity i robi tak wiele dobrej roboty – i to nie tylko dla światowych gwiazd muzyki pop.”

Czytaj również:  Brittany Mahomes założyła na 3. urodziny córki Sterling ciuchy od projektantów o wartości ponad 126 tys. dolarów
Sia
Sia otworzyła się również w październiku na temat liftingu twarzy. Christopher Peterson / SplashNews.com

Po zdobyciu sławy, piosenkarka „Cheap Thrills” wyjaśniła w 2015 roku, dlaczego zdecydowała się ukryć swoją tożsamość przed opinią publiczną.

„Nie chcę być sławna ani rozpoznawalna. Nie chcę być krytykowana za to, jak wyglądam w Internecie” – powiedziała Chrisowi Connelly’emu w programie „Nightline”

„Od kilku lat piszę popowe piosenki dla popowych gwiazd, zaprzyjaźniam się z nimi i widzę jak wygląda ich życie, a tego nie chcę.”

Latest Posts

Nie przegap