wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Nigdy nie widziałeś naszego … panelu Comic-Con „The Boys: Gen V

Podwójne strajki w Hollywood zmieniły Comic-Con 2023, a talenty nie były w stanie promować nowych projektów gatunkowych, takich jak spinoff „The Boys” Amazona. Obsada i showrunner opowiadają o tym, co wydarzyłoby się w San Diego: „Eksplodowało wiele części ciała.”

London Thor, Michele Fazekas, Patrick Schwarzenegger, Jaz Sinclair and Asa Germann.

Wybuchowy panel Gen V, którego nie było, od lewej: London Thor, Michele Fazekas, Patrick Schwarzenegger, Jaz Sinclair i Asa Germann.Gregg DeGuire/Variety via Getty Images. Frazer Harrison/Getty Images. Frazer Harrison/Getty Images. Presley Ann/Variety via Getty Images. Rodin Eckenroth/Getty Images. Araya Doheny/Getty Images.

W 2019 roku Lizze Broadway była na San Diego Comic-Con, kiedy zaczęły się szepty. „ Chłopcy nadchodzą. Chłopcy nadchodzą.” Kilka minut później członkowie obsady, w tym Karl Urban i Jack Quaid, przeszli obok, pozornie w zwolnionym tempie. „Jak na serial, o którym nic nie wiedziałem, ten moment utkwił mi w pamięci” – mówi Broadway, która gra zmieniającą rozmiar studentkę Emmę. Cztery lata później Broadway i jej koledzy z obsady przygotowywali się do zaprezentowania spinoffu Amazona The Boys w college’u, Gen V, na własnym panelu Comic-Con – szansa na zapewnienie około 4,800 fanów The Boys, którzy byli zapakowani w centrum kongresowym, że nowa seria będzie tak samo sprośna i brutalna jak statek-matka. Strajk to zniweczył. Jednak kilka miesięcy później zespół Gen V opowiedział THR, jak by to wyglądało.

Którym momentem z pierwszego sezonu chciałeś się pochwalić?

MICHELE FAZEKAS (showrunner) Mieliśmy wiele eksplodujących części ciała. Zobaczenie zbiorowej reakcji na to byłoby przezabawne.

PATRICK SCHWARZENEGGER (Luke „Golden Boy” Riordan) Samolubnie, chciałbym zobaczyć koniec pilota, kiedy moja postać wysadza się w powietrze. To tak katalizujący moment i tak nieoczekiwany, że chciałbym zobaczyć reakcję w czasie rzeczywistym.

Jakieś żarty, które tylko zatwardziali fani mogliby wychwycić z perspektywy czasu?

FAZEKAS Jest taki powtarzający się głupi żart o strażniku o imieniu Bob. Nikt nie rozumie jego imienia. Ludzie zawsze mylą innych ludzi z Bobem. W końcu Bob zostaje uderzony w twarz przez Sama [Asa Germann]. Zawsze zastanawiam się, czy ludzie to zauważyli!

Czytaj również:  Grimes przeprasza za problemy techniczne podczas występu na Coachelli: "Wyciągnęliśmy dobre wnioski"

Która chemia między gwiazdami byłaby uwielbiana przez media społecznościowe?

CHANCE PERDOMO (Andre Anderson) Wiem na pewno, że Lizze i ja byśmy się z siebie śmiali. Asa i Derek też na pewno by się popisali uroczym bromance.

JAZ SINCLAIR (Marie Moreau) Oglądanie interakcji London Thor i Dereka Luha [którzy grają odpowiednio żeńską i męską wersję dwupłciowego superbohatera Jordana Li] byłoby przyjemnością. Są tak zsynchronizowani.

SHELLEY CONN (Dean Indira Shetty) Ten program to zespół i myślę, że wszyscy mają świetną chemię. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem tego, jak dobrze Derek i London ze sobą współpracowali, jestem pewien, że fani chcieliby zobaczyć ich oboje razem i jako jednostki.

LONDON THOR (kobieta Jordan Li) Nigdy nie widziałem przyjaźni tak silnej i uroczej jak ta między Derekiem i Asą. Są jak Abbott i Costello współczesności. Grają ze sobą tak dobrze, że czasami, gdy spotykamy się we trójkę, czuję się jak trzecie koło u wozu.

ASA GERMANN (Sam) Jestem całkiem pewna, że wszyscy inni w obsadzie powiedzą, że to byłby Derek i ja, ale proszę, nie dajcie się zwieść. Nie dogadujemy się. Nie jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Nie spędzamy ze sobą zbyt wiele czasu. Plotki nie są prawdziwe.

Czy jest jakaś niespodzianka The Boys członek obsady, który byłby na twojej liście marzeń, aby wpaść podczas panelu?

DEREK LUH (męski Jordan Li) Bardzo bym chciał, żeby Karen [Fukuhara] pojawiła się u nas. Nie tylko dlatego, że jest najgorszą postacią w serialu, ale dlatego, że ją uwielbiam. Jest niesamowita!

Jak to było oglądać hit serialu bez możliwości publicznego przyznania się do tego?

SINCLAIR To było słodko-gorzkie. Chęć podzielenia się tą ekscytacją była ogromna. Chcieć powiedzieć: „O mój Boże, chłopaki, zobaczcie, co zrobiliśmy!” Uczcić całą naszą ciężką pracę i to, jak zajebiście wyszedł ten serial. Ale był też urok oglądania tego wszystkiego za kurtyną.

Czytaj również:  "Kochamy Cię Johnny!": Depp traktowany jak gwiazda rocka w Arabii Saudyjskiej

MADDIE PHILLIPS (Cate Dunlap) Obserwowanie, jak serial staje się hitem wśród fanów, było naprawdę ciepłe i czuje się jak największa wisienka na szczycie tego, co już było tak zabawnym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Obsadzenie w serialu jest zniechęcające, a jeszcze bardziej zniechęcające, gdy jest to spinoff ukochanego serialu, więc jestem niesamowicie wdzięczny za przyjęcie.

GERMANN W dużej mierze oglądanie ludzi doświadczających serialu bez żadnego zewnętrznego zaangażowania z naszej strony było, o dziwo, świetne. Kiedy Gen V został faktycznie wydany, minął około rok, odkąd wszyscy skończyliśmy kręcić, więc ponowne doświadczenie tego wszystkiego z publicznością w ten sposób było dość wyjątkowe.

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy w wydaniu z 15 grudnia magazynu The Hollywood Reporter. Kliknij tutaj, aby zaprenumerować.

Biuletyny THR

Zapisz się, aby codziennie otrzymywać wiadomości THR prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Subskrybuj Sign Up

Latest Posts

Nie przegap