środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

Olivia Rodrigo dedykuje „F- You” Lily Allen Sądowi Najwyższemu na Glastonbury

Olivia Rodrigo i Lily Allen połączyły siły, aby przynieść „F- You” do Glastonbury, z występem poświęconym sędziom Sądu Najwyższego USA, którzy obalili Roe v. Wade, przełomową sprawę z 1973 roku, która chroniła wybór kobiety do aborcji.

The „Drivers License” hitmaker wprowadził Allena na scenę z miłością w sobotę (25 czerwca), tuż przed rzuceniem kilku pogardliwych słów na Sąd Najwyższy przed tłumem tysięcy festiwalowiczów.

„Ktoś, kogo absolutnie uwielbiam, jest tu dzisiaj” – ogłosił Rodrigo publiczności. „Myślę, że jest najbardziej niesamowitą autorką piosenek, najbardziej niesamowitą artystką, najbardziej niesamowitą osobą i jestem tak szczęśliwy, że jest tutaj, śpiewając ze mną dzisiaj. Czy moglibyście dać to dla miss Lily Allen?”

Z Allenem u boku, Rodrigo odniosła się następnie do decyzji Sądu Najwyższego, która pozostawia teraz stanom decyzję, co kobieta może zrobić ze swoim ciałem. (Oczekuje się, że aborcja będzie nielegalna w co najmniej 16 stanach, a jeśli rozważane są ograniczenia aborcji, liczba ta wzrasta do 23 stanów.)

„Jestem zdruzgotany i przerażony, że tak wiele kobiet i tak wiele dziewcząt umrze z tego powodu”, powiedział Rodrigo. „Chciałem zadedykować tę następną piosenkę pięciu członkom Sądu Najwyższego, którzy pokazali nam, że pod koniec dnia naprawdę nie dają s- o wolności.”

„Ta piosenka wychodzi do sędziów Samuela Alito, Clarence’a Thomasa, Neila Gorsucha, Amy Coney Barrett i Bretta Kavanaugh. Nienawidzimy was” – oświadczył Rodrigo, podczas gdy Allen z wdziękiem ich odtrącił.

Dwójka zaśpiewała singiel Allen z 2009 roku „F- You”, z jej albumu It’s Not Me, It’s You.

Poniżej zobacz przemówienie Rodrigo oraz klipy z wykonania „F- You” przez duet wgrane przez fanów.

🎥 | Olivia mówiąca o obaleniu prawa Roe V. Wade, na festiwalu Glastonbury. pic.twitter.com/NA4xWsOzVC

– Olivia Rodrigo Daily (@DailyRodrigo) 25 czerwca 2022

Ta historia po raz pierwszy pojawiła się na Billboard.com.

Czytaj również:  Jane Campion mówi, że utrata subskrybentów przez Netflixa może prowadzić do tego, że streamer "nie podejmuje ryzyka związanego z ludźmi bez nazwisk"

Latest Posts

Nie przegap