poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

ostatni sezon 'Stranger Things’ będzie miał krótsze odcinki z wyjątkiem finału serialu, mówią bracia Duffer

Bracia Duffer wyjaśniają, dlaczego Stranger Things’ odcinki sezonu czwartego trwały tak długo i dzielą się tym, dlaczego nie spodziewają się, że sezon piąty pójdzie w ich ślady.

W najnowszym odcinku podcastu Happy Sad Confused prowadzonego przez Josha Horowitza, kreatywne umysły przy hicie Netflixa otworzyły się na spoilerową rozmowę o drugiej części najnowszego sezonu serialu, w tym śmierci postaci, improwizowanym pocałunku między dwoma głównymi bohaterami serialu i tym, co jest na stole dla sezonu piątego.

Dotyczy to również tego, czego fani mogą się spodziewać po długości odcinków finałowego sezonu. Większość z nich trwała prawie 80 minut, podczas gdy trzy ostatnie nie były krótsze niż półtorej godziny. Duet mówi, że „nie spodziewamy się”, że odcinki sezonu piątego będą tak długie, z wyjątkiem ostatniego odcinka sezonu piątego i finału serii streamingowej.

„Jesteśmy bardziej skłonni zrobić to, co zrobiliśmy tutaj, czyli po prostu mieć dwuipółgodzinny odcinek”, mówi Matt.

Matt wyjaśnia również, dlaczego odcinki sezonu czwartego były ostatecznie tak długie.

„Jedynym powodem, dla którego nie spodziewamy się, że odcinki będą tak długie, jest to, że zazwyczaj – lub w tym sezonie, jeśli spojrzysz na to, jest to prawie dwugodzinna rampa, zanim nasze dzieci naprawdę zostaną wciągnięte w nadprzyrodzoną tajemnicę. Poznajemy ich, widzimy ich w ich życiu, zmagają się z przystosowaniem do szkoły średniej i tak dalej. Steve próbuje znaleźć randkę, wszystko to”, mówi.

„Nic z tego oczywiście nie będzie miało miejsca w pierwszych dwóch odcinkach”, kontynuuje Matt. „Po raz pierwszy w historii, nie zawijamy spraw na koniec czterech”.

Jeśli chodzi o tempo i punkt startowy finałowego sezonu, Matt zauważa, że „będzie się on poruszał szybko”, choć nie są pewni czy „będzie się poruszał 100 mil na godzinę”.

Czytaj również:  Ryan Holcomb dołącza do Excel Sports Management jako szef działu treści

Dalej wyjaśnia: „Postacie będą już w akcji, będą już miały cel i napęd, i myślę, że to wyrzeźbi przynajmniej kilka godzin i sprawi, że ten sezon poczuje się naprawdę inaczej.”

„Jestem pewien, że zakończenie będzie o wiele dłuższe,” dodaje Matt, po czym mówi, śmiejąc się, „To będzie Powrót Króla-ish z, jak, osiem zakończeń.”

Latest Posts

Nie przegap