środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

Ostatnie nagrania Ellen DeGeneres: Oprah, Peter Roth i mnóstwo tańca

Po 19 sezonach, tytułowy program Ellen DeGeneres dobiega końca, a ostatnie odcinki zostaną wyemitowane w tym tygodniu.

Ostatni program Ellen został nakręcony prawie miesiąc temu, a The Hollywood Reporter był na przedostatnim nagraniu na terenie studia Warner Bros. w Burbank 26 kwietnia. W odcinku pojawili się goście specjalni: Oprah Winfrey i Mila Kunis, a także kilka momentów, w których można było się rozerwać i oczywiście dużo tańczyć.

Publiczność, która została poddana szybkim testom COVID i otrzymała maski marki Ellenprzed wejściem do środka, była wypełniona przyjaciółmi i członkami rodzin osób pracujących przy programie, co dodało dodatkowych emocji do tego, co DeGeneres już pokazywała wychodząc na scenę.

„Nie zaczynajcie płakać”, ostrzegła tłum, mówiąc, że oni również ją uruchomią. W jej intro, gospodarz powiedział, że będzie tęsknić za widzów, jej personel i producent wykonawczy Andy Lassner tekstowych podczas show. Podpowiadała również, że „teraz jest czas na zakupy, operatorzy stoją” na jej Ellen merch – z jej słynną Ellen bielizną już wyprzedaną.

Po tańcu wśród publiczności po raz ostatni – i siedząc przez pakiet wideo ulubionych wspomnień jej pracowników z dwóch dekad w programie – DeGeneres utrzymał energię dzieje podczas przerw komercyjnych, grając tag z producentami, grooving z DJ Stephen „tWitch” Boss i śpiewając razem z muzyką pompowane przez studio.

Potem przyszedł czas na Winfrey, o której uczestnicy nie wiedzieli, że będzie gościem tego dnia – wywołując kolejne okrzyki i owacje na stojąco. Wizyta oznaczała pierwszy raz Winfrey przed publicznością od czasu rozpoczęcia pandemii, jak zauważyła, że była niezwykle ostrożna w ciągu ostatnich dwóch lat, deklarując po jej przybyciu, „Dobrze jest widzieć ludzi!” Gwiazda przyjechała do Los Angeles tylko na pokaz, będąc w Atlancie na planie filmu The Color Purple.

Dwaj gospodarze dyskutowali o ostatnich dniach show, jak Winfrey powiedziała, że łzawiła za kulisami, będąc przypomnianą o końcu jej własnego talk show w 2011 roku. „Nigdy nie będzie takiego czasu jak ten”, powiedziała DeGeneres. DeGeneres wyjaśniła, że „próbuje pozostać obecna i czuć wszystko” w emocjach jej ostatnich tapingów, wraz z konsultacjami z autorem i trenerem celów Jay Shetty. DeGeneres mówiła również o czerpaniu inspiracji od Winfrey przez wszystkie lata i zauważyła, że niewiele osób, a tym bardziej kobiet, znało doświadczenia, przez które ona przechodziła.

Czytaj również:  Bill Maher mówi, że "cisza na planie" sprawiła, że Nickelodeon wyglądał jak "Ranczo Neverland z usługami rzemieślniczymi"

Podczas przerw reklamowych oboje kontynuowali rozmowę, a Winfrey wzięła nawet udział (ze swojego fotela) w choreograficznym tańcu, który TWitch poprowadziła dla publiczności. Peter Roth, były przewodniczący Warner Bros. TV Group, który ustąpił na początku 2021 roku, był również obecny, aby wspierać DeGeneres, jak rozmawiał z dwoma zza kamer. Roth później dał Winfrey wielki uścisk i zrobił zdjęcie obok niej i DeGeneres, który drażnił się, że ponownie pojawił się w mieście dla programu po tym, jak wystartował na Hawaje po swoim odejściu.

Aby zakończyć segment, Winfrey i DeGeneres, które mają sąsiednie domy w Montecito, przeprowadziły burzę mózgów na temat przyszłych projektów, przy których mogłyby współpracować (Real Ex-Talk Show Hosts of Santa Barbara, CSI: Montecito), a DeGeneres uznała Winfrey za „moją mentorkę, moją przyjaciółkę – dziękuję za całe twoje wsparcie”

Kunis później popped in jako drugi gość, żartując, „Kazałeś mi śledzić Oprah? Mój najgorszy koszmar się spełnił.” Dwójka rozmawiała o jej doświadczeniach z długoletnią pracą kończącą się poprzez That ’70s Show, a także o rosyjskiej inwazji na Ukrainę, przy czym program przekazał darowiznę na działalność charytatywną Kunis.

Podczas ostatniej przerwy na reklamy, DeGeneres zatrzymała się w przestrzeni dla publiczności, nazwanej „Riff Raff Room”, aby przywitać się z fanami i krążyć wśród siedzącego tłumu.

Ostatni odcinek gospodarza zamyka dwuletni okres, w którym DeGeneres i program mieli swój udział w kontrowersjach, w tym toksycznych zarzutów w miejscu pracy, które pojawiły się latem 2020 roku, powodując wewnętrzne dochodzenie i zwolnienie kluczowych członków kierownictwa. Komik powiedział THR w 2021 roku, że nie kończy programu z powodu zarzutów, ale szuka nowego wyzwania.

Po wycięciu kamer, DeGeneres chwyciła mikrofon i powiedziała członkom publiczności, „Czuję tak wiele dumy z tego, co zrobiliśmy z tym programem”, dziękując im za zrozumienie tego, co robi i zastanawiając się nad historiami o uszczęśliwianiu ludzi za pomocą jej platformy.

Czytaj również:  Chiński Box Office: Hit anime Makoto Shinkai'a "Suzume" zdobywa 50 milionów dolarów na otwarciu

Chciała po prostu rozśmieszać ludzi pokazem, powiedziała, i była w stanie zrobić tak wiele więcej podczas jej prawie dwu-dekadowego biegu, w tym wsparcie finansowe, które była w stanie rozdać. I bez teasing zbyt wiele z tego, co jest przed, tylko, że będzie więcej, DeGeneres dodał przed spacerem offstage – z tylko dwa odcinki, aby przejść – „Dziękuję bardzo za bycie częścią tego. Zobaczymy się w moim następnym rozdziale.”

Latest Posts

Nie przegap