8 czerwca 2022 r. | godz. 22:05

To są słowa walki.

Lesa Milan twierdzi, że Nina Ali nazwała kiedyś jej koleżankę Caroline Stanbury „gettem” i „tandetą” w środowym odcinku „The Real Housewives of Dubai”

„Znam Ninę najdłużej i kiedy Stanbury próbowała się ze mną zaprzyjaźnić, Nina ostrzegała mnie, żebym na nią uważała i szczerze mówiąc, niektóre z rzeczy, które powiedziała były tak okropne, że nawet nie będę ich powtarzać” – powiedziała Milan w wyznaniu.

Jednakże, przy odrobinie zachęty ze strony produkcji, projektantka ciążowa Mina Roe w końcu się rozsypała.

„Um, 'She’s ghetto, she’s ratchet, she’s trashy,'” Milan powiedział, opisując rzekome obelgi Ali.

Sugerowała również, że powiedziano coś gorszego: „To są dobre rzeczy. Wszystkie rzeczy, które mówię, to są dobre rzeczy”

A comp image of
Lesa Milan (po lewej) twierdziła w programie „The Real Housewives of Dubai”, że Nina Ali (w środku) miała do powiedzenia niezbyt miłe rzeczy o Caroline Stanbury (po prawej).
Instagram
Lesa Milan poses for a
Milan omówił drogę Ali i Stanbury’ego od wrogów do przyjaciół podczas kolacji ze współscenarzystką Caroline Brooks.
Chris Haston/Bravo

Uwagi Milana padły po kolacji z Caroline Brooks, podczas której kobiety rozmawiały o drodze Ali i Stanbury’ego od wrogów do przyjaciół.

„Proszę mi wyjaśnić, kiedy Nina Ali została najlepszą przyjaciółką Caroline Stanbury, ponieważ z tego, co pamiętam, Nina była jedyną osobą w naszym kręgu przyjaciół, która kiedykolwiek mówiła tak źle o Caroline” – powiedziała Brooks.

Caroline Stanbury poses for a
Według Milana, Ali nazwała Stanbury „gettem” i „tandetą”
Chris Haston/Bravo

Założycielka spa Glass House była szczególnie zakłopotana wpisem w mediach społecznościowych, który zamieściła Ali. Blogerka LipstickMommy udostępniła zdjęcie swoje i Stanbury’ego z następującym podpisem: „Każda blondynka potrzebuje najlepszej przyjaciółki brunetki”.

„Właśnie dlatego jest to dla mnie takie szalone. Znasz mnie, nie umiem udawać. Nie jestem pretendentką” – powiedziała Milan Brooksowi, dodając, że chce uniknąć angażowania się w potencjalny dramat z Ali.

Nina Ali poses for a
Ali przyznała, że Stanbury nie był jej „filiżanką herbaty”, gdy spotkali się po raz pierwszy.
Chris Haston/Bravo

W dalszej części odcinka, podczas lunchu z koleżanką z obsady Chanel Ayan, Ali przyznała się do tego, że nie zawsze była największą fanką Stanbury’ego.

„Zaufaj mi Ayan, nie lubiłam Stanbury, kiedy pierwszy raz ją spotkałam. Nie lubiłam jej. To nie była moja filiżanka herbaty” – wyjaśniła modelka, która ma własne problemy z wychowanką „Ladies of London”.

Czytaj również:  Stażysta radiowy twierdzi, że Jennifer Aniston robiła wszystko, by dobrze wyglądał
„RHODubai”, z udziałem dr Sary Al Madani, Caroline Brooks, Caroline Stanbury, Chanel Ayan, Lesa Milan i Niny Ali, miał premierę 1 czerwca na antenie Bravo.
Chris Haston/Bravo

„A najzabawniejsze jest to, że kiedy z nią rozmawiałem, kiedy usiadłem i porozmawiałem z nią, powiedziała: 'Wiesz co? Czuję to samo do ciebie. Ja też nie sądziłam, że jesteś moją filiżanką herbaty” – kontynuowała All. „Ale dałem jej szansę”.

Mimo to jej szczere wyznanie w żaden sposób nie zainspirowało Ayan do pogodzenia się ze Stanburym. „Nina, widzę, kim jesteś. Japonką, drapaczem chmur, wspinającą się po niebie dla królowej-matki” – powiedziała w ostrych słowach rodowita Kenijka o swojej partnerce. „I jest też bardzo nudna”.

„The Real Housewives of Dubai” emitowane jest w środy o 21:00 ET na Bravo.