czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Portia de Rossi życzy „najsłodszej” żonie Ellen DeGeneres wszystkiego najlepszego z okazji 66. urodzin za pomocą montażu na siłowni

Portia de Rossi and Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres świętowała swoje 66. urodziny u boku swojej żony, Portii de Rossi.Getty Images dla RH

Brak dni wolnych.

Ellen DeGeneres świętowała w piątek swoje 66. urodziny intensywną sesją treningową na siłowni, która została udokumentowana przez jej żonę Portię de Rossi na Instagramie.

„Moja kochana żono! Nie przestajesz mnie zadziwiać i inspirować”, powiedział 50-letni Rossi.

„Wszystkiego najlepszego dla najsilniejszej, najsłodszej i najbardziej błyskotliwej osoby, jaką znam. Jestem szczęściarzem, że mogę stać obok ciebie i dzielić z tobą to niesamowite życie. Kocham Cię. 💕.”

Wideo zaczyna się od tego, że była prowadząca talk show napina mięśnie, wyciskając hantle na ramiona.

Rossi wzięła udział w piątek na Instagramie, aby uhonorować byłego gospodarza talk show wraz z filmem przedstawiającym jej trening. Portia de Rossi/Instagram

„Mówisz, że tak wygląda 66?” Rossi – która jest żoną DeGeneres od 2008 roku – drażniła się.

Następnie wideo przeskakuje do DeGeneres wykonującej jednoręczne wyciskanie nad głową, podciąganie, a nawet pchanie sanek treningowych.

Z pewnością poczuła miłość w dniu swoich urodzin, ponieważ jej sławni przyjaciele wysłali jej trochę miłości w mediach społecznościowych, w tym Kris Jenner, osobowość telewizyjna Kym Douglas, autor Jay Shetty i niektórzy goście, których miała w swoim talk show przez lata.

„Wszystkiego najlepszego dla najsilniejszej, najsłodszej i najbardziej błyskotliwej osoby, jaką znam” – napisała. Portia de Rossi/Instagram

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej BFF @ellendegeneres!!! Jesteś niesamowitą pogromczynią kurczaków, żoną, przyjaciółką, siostrą, córką i mistrzynią gry w pikle!” 68-letnia Jenner napisała obok karuzeli zdjęć i filmów z DeGeneres na przestrzeni lat.

„Jesteś tak miła, troskliwa, opiekuńcza, ZABAWNA, hojna, inteligentna, kreatywna i oh tak utalentowana… i naprawdę znasz się na przemodelowaniu.”

Podsumowała: „Jestem tak błogosławiona, że mam cię w moim życiu i kocham cię szalenie.”

„Jestem szczęściarą, że mogę stać obok ciebie i dzielić z tobą to niesamowite życie. Kocham Cię. 💕”, kontynuowała aktorka. Getty Images for Roc Nation

Wygląda na to, że solenizantka miała udany dzień poza siłownią i liczne życzenia, ponieważ w piątek wieczorem wzięła udział w swoim kanale na Instagramie, aby podzielić się zdjęciami swojego tortu o tematyce pikleballowej.

Czytaj również:  Charlie Sheen obwinia byłą Denise Richards po tym jak córka Sami dołącza do OnlyFans

„To były wspaniałe urodziny. Dziękuję wszystkim za słodkie życzenia, a szczególnie mojej żonie. 🤍”, podpisała post.

DeGeneres zabrała również do swojego „grama”, aby udostępnić wideo, na którym gra w pickleball przeciwko Orlando Bloomowi.

Kilka innych gwiazd również pośpieszyło do mediów społecznościowych, aby życzyć DeGeneres wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Portia de Rossi/Instagram

„Wszystko, czego chcę na urodziny, to pokonać Orlando Blooma w pickleballu. #OrlandoBloom”, napisała.

Wygląda na to, że nie wygrała.

Być może będzie miała więcej szczęścia podczas swojej 67. podróży wokół Słońca.

Latest Posts

Nie przegap