4 stycznia 2023 r. | 9:29

Święta po drugiej stronie stawu!

Ant Anstead spędził święta w Wielkiej Brytanii, po raz pierwszy zabierając do ojczyzny swojego 3-letniego syna, Hudsona.

„Co za po prostu INCREDIBLE tydzień przygód z powrotem w Blighty!” specjalista od motoryzacji podpisał Instagramowy pokaz slajdów we wtorek z maluchem i jego przyrodnim rodzeństwem, Amelie, 19, i Archie, 16.

„Hudzo i ja spędziliśmy świąteczny poranek na piaszczystej plaży w Laguna następnie resztę dnia świątecznego na locie do Wielkiej Brytanii!!!” wyjaśnił. „Jego pierwszy raz w życiu poza USA”.

Anstead, 43, poszedł na dokumentację jego rodziny „błotnistych butów leśnych spacer,” ich przygoda zakupy w Londynie i „HUGE rodzinnego spotkania Bożego Narodzenia w [a] lokalnej szkoły!”

Były gospodarz „Wheeler Dealers” zakończył swoje wpisy w mediach społecznościowych filmami, na których jego maluch uczy się grać w krykieta.

„To jedynie mój rodzicielski obowiązek, aby nauczyć Hudzo brytyjskich sportów” – zażartował. „”Daddo to jest jak baseball… 😂.”

Ant Anstead and Christina Haack pose during Newport Beach Christmas Boat Parade
Anstead dzieli malucha z byłą żoną Christiną Haack.
Getty Images

Konstruktor samochodów dzieli swojego malucha z byłą żoną Christiną Haack, która spędziła Wigilię z Hudsonem.

Harmonogram świąteczny byłej pary został ustalony, gdy ich bitwa o opiekę została rozstrzygnięta w listopadzie 2022 roku. Kiedy lata kończą się liczbą parzystą, Anstead ma przyznane od 23 grudnia do Bożego Narodzenia z Hudsonem, a także tydzień jego szkolnych wakacji.

Haack, który ma takie same prawa w latach nieparzystych, widział Hudsona 24 grudnia.

„Cudowna Wigilia z rodziną i przyjaciółmi”, absolwentka „Flip or Flop”, 39, podpisała zdjęcie Instagram Story w zeszłym miesiącu, na którym jest mąż Josh Hall, a także jej dwoje dzieci z byłym mężem Tarekiem El Moussa, Taylor, 12, i Brayden, 7.

Christina Haack's son Hudson takes photo of her and Josh Hall in front of Christmas tree
Haack spent Christmas Eve with their toddler.
thechristinahall/Instagram

Świąteczne zdjęcie oznaczało rzadki moment, w którym Haack pokazała twarz Hudsona swoim zwolennikom.

Czytaj również:  Jennifer Aniston na okładce "Allure" w ledwo trzymającym się Chanel "nipplekini

Gwiazda „Christina in the Country” często zasłania rysy swojego najmłodszego dziecka emojisami po tym, jak Anstead oskarżył ją o „wykorzystywanie” go we wrześniu 2022 roku.

„WYBRAŁEM i zdecydowałem się nie zamieszczać Hudsona, ponieważ byłem wyczerpany z Instagramem, który był używany jako narzędzie przeciwko mnie”, wyjaśnił Haack, gdy został zapytany o ukrywanie Hudsona dwa miesiące później.

Co do Ansteada, bronił swoich własnych zdjęć z ich synem w październiku 2022 roku, pisząc, „Hudzo nie musząc pracować w jego dzieciństwie … to jest wygrana.”