sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

prequel 'Hunger Games’ podpisał kontrakt z gwiazdą 'Euphoria’ Hunter Schafer

Euphoria aktorka Hunter Schafer dołączyła do prequela Lionsgate’s Hunger Games, The Ballad of Songbirds and Snakes.

Schafer zagra Tigris Snow, kuzynkę i powierniczkę Coriolana, która doradza mu we wszystkim – od roli mentora po rdzeń jego moralnego kompasu. Pojawi się na ekranie naprzeciwko Toma Blytha jako Coriolanusa Snowa (granego przez Donalda Sutherlanda w oryginalnych filmach Hunger Games) oraz Rachel Zegler, która zagra Lucy Gray, dziewczynę-hołotę ze zubożałego Dystryktu 12.

Schafer zadebiutowała jako aktorka portretując Jules w filmie HBO’s Euphoria. Była również współautorką i współwykonawczynią specjalnego odcinka serialu, który został wyemitowany w styczniu 2021 roku. Schafer jest obecnie w trakcie produkcji filmu Neon Cuckoo od reżysera Tilmana Singera.

Najnowsza adaptacja powieści Suzanne Collins zadebiutuje w kinach na całym świecie 17 listopada 2023 roku. Cztery filmy Lionsgate Hunger Games zarobiły ponad 3 miliardy dolarów na całym świecie, kiedy zakończyły się w 2014 roku, a teraz chcą przedłużyć swój żywot dzięki adaptacji najnowszej części dystopijnej serii Collins, The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes.

Francis Lawrence, który wyreżyserował trzy z czterech Hunger Games filmów – Catching Fire, Mockingjay: Part One i Mockingjay: Part Two – powraca na fotel sternika, a producentka franczyzy Nina Jacobson i jej partner Brad Simpson powracają jako producenci. Lawrence jest również producentem. Collins, Tim Palen i Jim Miller są producentami wykonawczymi. Michael Lesslie napisał najnowszy szkic scenariusza.

Logline prequela od Lionsgate brzmi: „Lata przed tym jak stanie się despotycznym prezydentem Panem, 18-letni Coriolanus Snow jest ostatnią nadzieją dla swojego gasnącego rodu, niegdyś dumnej rodziny, która wypadła z łask w powojennym Kapitolu. Gdy zbliżają się dziesiąte doroczne Głodowe Igrzyska, młody Snow jest zaniepokojony, gdy zostaje przydzielony do roli mentora Lucy Gray Baird, dziewczyny z biednego Dystryktu 12. Jednak po tym, jak Lucy Gray przykuwa uwagę całego Panem, wyzywająco śpiewając podczas ceremonii zbierania plonów, Snow myśli, że może uda mu się przechylić szalę na ich korzyść. Łącząc swój instynkt showmana i nowo odkryty polityczny spryt, Snow i Lucy w wyścigu z czasem, aby przetrwać, ostatecznie ujawnią, kto jest ptakiem i wężem.”

Czytaj również:  Chris Pratt w serialu Amazona "The Terminal List": Przegląd TV

Schafer jest reprezentowany przez CAA, Untitled Entertainment, Viewpoint i Sloane Offer.

Latest Posts

Nie przegap