środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Priscilla Presley po raz pierwszy pojawia się na imprezie od śmierci córki Lisy Marie

Prawie dwa miesiące po nagłej śmierci swojej córki, Lisy Marie Presley, w dniu 12 stycznia, Priscilla Presley po raz pierwszy wystąpiła publicznie we wtorek na specjalny pokaz i rozmowę wokół jej nowego serialu Netflix Agent Elvis.

Presley, która współtworzyła i podkłada głos w komedii animowanej dla dorosłych, wzięła udział w Q&A wraz z kolegą współtwórcą Johnem Eddie i showrunnerem Mike’em Arnoldem w Netflix’s Tudum Theater. W serialu, w którym Matthew McConaughey wciela się w rolę Króla Rock and Rolla, występują również Kaitlin Olson, Johnny Knoxville, Niecy Nash, Tom Kenny i Don Cheadle. Elvis zostaje włączony do tajnego rządowego programu szpiegowskiego, aby walczyć z ciemnymi siłami zagrażającymi Ameryce.

Eddie powiedział, że show zostało zainspirowane słynnym zdjęciem Elvisa z Richardem Nixonem, na którym zaoferował swoje usługi jako agent DEA, a także przemówieniami, które wygłosił o marzeniu bycia bohaterem komiksów.

„To był powód, dla którego to zrobiliśmy, w przeciwieństwie do robienia rzeczy live-action lub czegoś, specjalnie chcemy zrobić animowane”, wyjaśnił Eddie, a także „również dlatego, z całym szacunkiem, Austin Butler zrobił niesamowitą pracę i inni ludzie zrobili. Byłem wielkim fanem Elvisa, odkąd byłem małym dzieckiem i nawet jak ktoś to zrobi, nigdy nie będzie w stanie uchwycić [wyglądu] Elvisa. On był tak pięknym człowiekiem, jest po prostu szalony, więc pomyśleliśmy, że może poprzez animację” to podobieństwo będzie możliwe.

Presley powiedziała, że chciała zrobić show jako sposób na „przedstawienie Elvisa dzisiejszej młodzieży, zastanawiającej się dlaczego był tak sławny i widzącej w nim bohatera.”

„Wiem, że jest to spełnienie marzeń Elvisa, ponieważ to jest naprawdę to, co chciał zrobić. Chciał być agentem federalnym, a dla mnie zawsze chciałem dać Elvisowi to, czego chciał i nigdy tak naprawdę nie udało mu się to do końca” – kontynuowała. „Był piękną istotą ludzką i bardzo utalentowaną istotą ludzką, a ja chcę, aby dzieci zobaczyły, kim naprawdę był w tym, ponieważ naprawdę był, chciał być agentem. I teraz nim jest.”

Czytaj również:  Barack Obama ujawnia ulubione filmy, muzykę i książki 2023 roku: "Oppenheimer", "Air" i "Leave the World Behind" znalazły się na liście

Presley wyjaśnił również, że McConaughey był właściwym wyborem, aby zagrać gwiazdę rocka, ponieważ „ma wspaniały głos, wspaniały głos. Ma ten południowy głos i głęboki głos.” Dyskutowali o innych aktorach, ale ciągle wracali do niego ze względu na jego południowy drawl, który Presley powiedział, że Elvis miał „kiedy wracał do Memphis. Zbierał to wszystko na raz. Tu w Kalifornii starał się mówić po kalifornijsku”

Program, który pochodzi z Sony Pictures Animation, Sony Pictures TV i Authentic Brands Group, czerpie również z prawdziwych momentów życia Elvisa, jak jego zwierzęcy szympans Scatter, który jest przedstawiony w serialu.

„Scatter zrobił wszystkie te rzeczy. Scatter uciekł. Scatter wchodził do Bel Air i do okien ludzi i straszył ich na śmierć. Policja [przychodziła] na Scattera cały czas, bo uciekał” – wspominał Presley. „Byłem tam, kiedy to się stało. Mieliśmy mieszkanie w Bel Air, i tak, często uciekał. A sąsiedzi chcieli, żebyśmy się go po prostu pozbyli”

Agent Elvis rozpoczyna streaming na Netflixie 17 marca.

Latest Posts

Nie przegap