niedziela, 25 lutego, 2024

Ostatnie posty

Royals utworzyli „pokój wojenny” w obawie przed pamiętnikiem „Spare” księcia Harry’ego

Starsi doradcy rodziny królewskiej utworzyli de-facto „pokój wojenny”, aby poradzić sobie z potencjalnymi skutkami bombowego pamiętnika księcia Harry’ego, Page Six może ujawnić.

Najwyższy personel nawet omówił sytuację w Sandringham Estate, gdzie rodzina królewska zebrała się, aby świętować swoje pierwsze Boże Narodzenie bez królowej Elżbiety, powiedziano nam.

Insiderzy mówią, że plan został sporządzony, aby poradzić sobie z wybuchowych objawień oczekuje nie tylko z książki Harry’ego, ale także w jego sit down z Anderson Cooper na CBS „60 Minutes” niedziela, która będzie szybko po wywiadzie w ITV, „Good Morning America” i „The Late Show” ze Stephenem Colbertem.

Królewscy i ich personel prześcignął się w wymyślaniu każdej możliwej historii, którą Harry zawrze w swoim tomiku – i podobno byli świadomi, że opowie o swojej walce z Williamem, gdzie twierdzi, że jego brat wbił go do psiej miski podczas walki o Meghan Markle.

„Złamał mój naszyjnik, łapiąc mnie za kołnierz koszuli … Upadłem na psią miskę, pękła pod moimi plecami, a kawałki mnie podrapały” – napisał Harry.

Jeden wysoko postawiony insider powiedział nam: „Bez wątpienia były obawy o to, co Harry zamierza napisać, a w szczególności martwili się, że bardzo osobiste momenty ich życia zostaną ponownie opowiedziane.

„Król chciał iść naprzód z tradycyjną postawą 'sztywnej górnej wargi’ i podążać słynnymi śladami królowej 'nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj’, ale książę Walii argumentował, że być może rodzina powinna, w rzeczywistości, przejść do ofensywy i wydać oświadczenie, w ten sam sposób, w jaki powiedział 'Jesteśmy bardzo nie rodzina rasistowska’, ale został uchylony przez ojca.”

Prince Harry, King Charles, Camilla Parker Bowles
Starszy personel królewski był na „stopie wojennej” przed wydaniem bombowego pamiętnika księcia Harry’ego „Spare”
King Charles, Camilla Parker Bowles, Prince William
Starsi doradcy rodziny królewskiej utworzyli defacto „pokój wojenny” przed wydaniem książki księcia Harry’ego, „Spare.”
Samir Hussein/WireImage

Brytyjski Daily Telegraph również potwierdził, że pałac był na „stopie wojennej” przed wydaniem książki, dodając, że po przeczytaniu fragmentów książki, ich najgorsze obawy nie zostały zrealizowane.

Czytaj również:  Film Woody'ego Harrelsona dostaje ośmiominutową owację na stojąco na festiwalu w Cannes

Mimo wszystko The Sunday Times of London doniósł, że William jest dotkliwie świadomy, że rodzina królewska musi zachować spokój. Jak powiedział jeden bliski przyjaciel obu braci, „On (William) nie będzie odwetu, nigdy by nie zrobił, ponieważ jest godny i niewiarygodnie lojalny. William jest jak siedząca kaczka, ponieważ Harry wie, że nie zamierza się odwdzięczyć. Ile strzałów można oddać do siedzącej kaczki?

„To okrutne, tchórzliwe i tak smutne dla Williama, że wciąż przyjmuje ciosy. Milczy dla dobra swojej rodziny i kraju.”

Prince Harry, Meghan Markle
Książę Harry – widziany z żoną Meghan Markle w kadrze z ich serialu Netflixa – dokonał serii bombowych twierdzeń w swojej nowej książce
Netflix

Książka Harry’ego „Spare,” zostanie opublikowana we wtorek na całym świecie, ale żenująco fragmenty wyciekły do Page Six w tym tygodniu, zanim omyłkowo trafiła do sprzedaży wcześnie w Hiszpanii, zanim została ściągnięta z półek księgarskich.

Wśród swoich szokujących twierdzeń, książę Sussex, 38, mówi o swoim rozdźwięku z Williamem, 40, przeciąga swoją szwagierkę księżną Kate i ujawnia ostatnie słowa, które powiedział do swojej babci krótko po jej śmierci we wrześniu. Opowiada również o tym, jak on i William namawiali swojego ojca, aby nie poślubił Camilli Parker Bowles.


Inside Harry’s new memoir

  • Harry twierdzi, że William i Kate kazali mu założyć nazistowski kostium
  • Harry: Król Karol nazwał mnie 'zapasowym’ w dniu moich narodzin
  • William fizycznie zaatakował Harry’ego przez Meghan: 'zapasowe’ szczegóły

Wyszczególnił również napięty szczyt Sandringham na początku 2020 roku, gdzie Harry próbował nakłonić swoich krewnych do zgody na model „half-in-half out”, w którym on i Markle mogliby mieszkać poza krajem i być królewskimi w niepełnym wymiarze godzin. Jej Wysokość nie zgodziła się, co skłoniło ich do rezygnacji z wyższych ról królewskich i przeniesienia się do Kalifornii.

Jak Page Six ujawnił w sobotę, William i Kate zostali pozostawieni „reeling” przez książkę, ale pomimo tego, urzędnicy Pałacu Buckingham i Pałacu Kensington nie będą komentować książki, tak jak odmówili komentarza na temat Netflixowego show Sussexów „Harry & Meghan.”

Czytaj również:  Alyssa Milano przerywa milczenie w sprawie twierdzenia, że przez nią Shannen Doherty została zwolniona z "Charmed
Prince Harry
Książę Harry opowiada o swoim dzieciństwie i waśni z bratem księciem Williamem w swoim nowym pamiętniku „Spare”, który ukazał się we wtorek
King Charles, Prince William
Król Karol i książę William w Sandringham w Boże Narodzenie, ich pierwszy raz bez królowej Elżbiety.
Samir Hussein/WireImage

Tymczasem dowiadujemy się, że książę i księżna Walii, którzy odbyli podróż do Bostonu w grudniu, odrzucili długą listę prestiżowych wywiadów zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii, aby przedstawić swoją stronę, z której wszystkie dochody zostaną przeznaczone na królewskie organizacje charytatywne.

Król Karol – który w 1993 roku udzielił katastrofalnego wywiadu Jonathanowi Dimbleby’emu – w którym przyznał się do zdradzania księżnej Diany ze swoją obecną żoną, Camillą Parker Bowles, uważa się, że powiedział całej rodzinie, że nic dobrego nie może wyniknąć z wypowiadania się.

W nowym zwiastunie wywiadu Harry’ego dla ITV z Tomem Bradby, który ukazał się w sobotę, Harry ujawnił „winę”, jaką czuł z powodu tego, że nie był w stanie płakać przed płaczącymi żałobnikami w Pałacu Kensington po śmierci swojej matki.

Prince Harry
Wywiad księcia Harry’ego z Andersonem Cooperem dla CBS „60 Minutes” zostanie wyemitowany w niedzielę wieczorem.
CBS

Książę Harry powiedział, że dopiero kiedy obserwował trumnę swojej matki opuszczaną do ziemi w posiadłości Althorp, w końcu uronił łzy.

Powiedział również, że myśli, że William również czuł się winny, że nie płakał razem z tłumami, mówiąc: „Wszyscy wiedzą, gdzie byli i co robili w noc śmierci mojej matki.

„Płakałem raz, na pogrzebie, i wiesz, że szczegółowo opisuję, jak dziwne to było i jak, w rzeczywistości, było pewne poczucie winy, które czułem, i myślę, że William czuł również, chodząc wokół zewnątrz Pałacu Kensington.

Prince Harry, Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle emocjonalnie opowiedzieli o swoim odejściu z rodziny królewskiej w serialu Netflixa „Harry & Meghan”
Netflix
Royal family
Rodzina królewska masowo pojawiła się na nabożeństwie kolędowym księżnej Kate w grudniu – wszyscy oprócz księcia Harry’ego i Meghan Markle
Getty Images

„Było 50 000 bukietów kwiatów dla naszej matki, a my tam podawaliśmy ludziom ręce, uśmiechaliśmy się. Widziałem filmy, prawda, przejrzałem wszystko. I te mokre ręce, które podawaliśmy, nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego ich ręce są mokre, ale to były wszystkie łzy, które wycierali.”

Dodaje: „Wszyscy myśleli i czuli, że znają naszą mamę, a dwie najbliższe jej osoby, dwie najbardziej kochane przez nią osoby, nie potrafiły w tym momencie okazać żadnych emocji.”

Czytaj również:  Żona gwiazdora "Boy Meets World" Williama Danielsa broni wzajemnej niewierności

Dotarliśmy do Pałacu Buckingham i Pałacu Kensington w celu uzyskania komentarza.

Latest Posts

Nie przegap