piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

Ryan Reynolds (żartobliwie) twierdzi, że niektóre klasyki Disneya powinny mieć kategorię R za „nieodwracalną traumę”, ponieważ „Deadpool” trafia na Streamera

W czwartek ogłoszono, że Disney+ będzie oferował pierwsze selekcje filmów klasy R od czasu uruchomienia streamera w listopadzie 2019 roku – ale gwiazda dwóch z tych filmów ma kość do zgryzienia.

Filmy Deadpool i Logan będą dostępne na Disney+ od piątku, co jest świetną wiadomością dla fanów Marvela, a także nowatorskim okresem rozwoju dla (głównie) przyjaznej rodzinie usługi.

Naturalnie, gwiazda Deadpoola i cut-up Ryan Reynolds nie mógł oprzeć się okazji do pracy w gagu za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat wiadomości. Niedługo po tym, jak pojawiła się informacja, że filmy trafią do Disney+, Reynolds napisał na Twitterze: „Mamy ogłosić, że Logan i Deadpool będą wkrótce pierwszymi filmami klasy R na Disney+. Ale wszyscy wiemy, że niektóre filmy Disneya już powinny mieć ocenę R za nieodwracalną traumę.”

Wraz z wiadomością załączył cztery (czerwone dla zastrzeżonych) karty ratingowe dla różnych klasyków Disneya. Pierwsza z nich dotyczyła Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków (1937): Rated R for „Breaking and entering, borderline polyandry, [and] pretty sure those diamonds are not cruelty-free.”

Następne było powiadomienie o Old Yeller (1957) z kartką, która brzmiała, Rated R for „Total ugly-cry inducing straight-up murder of Old Yeller. Także znęcanie się nad niedźwiedziami.”

Król Lew (1994) zajął trzecie miejsce z kartą, która brzmi, Rated R dla „Bratobójstwa, maltretowania, bardzo możliwe, że pół-rodzeństwa kochającego, lub przynajmniej całującego się kuzynostwa. Poważnie.”

Na końcu listy znalazła się pozycja, która dla większości ludzi była traumatycznym przeżyciem w dzieciństwie. Zgadza się: Bambi (1942), z kartą, na której widnieje napis: „Oceniony jako R za „Zabicie z zimną krwią niewinnej matki jelenia, które spowoduje traumę na całe życie.”

Mamy ogłosić, że Logan i Deadpool będą wkrótce pierwszymi filmami z kategorią R na Disney+. Ale wszyscy wiemy, że niektóre filmy Disneya już powinny mieć rating R za nieodwracalną traumę. pic.twitter.com/FoIbiwKhiG

– Ryan Reynolds (@VancityReynolds) 21 lipca 2022

Czytaj również:  Sam Miller wyreżyseruje gwiazdę Ewana McGregora "A Gentleman in Moscow" dla Paramount+, Showtime (Exclusive)

Latest Posts

Nie przegap