środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

SAG-AFTRA kupuje nową siedzibę w North Hollywood za $46.6M

SAG-AFTRA przygotowuje duży ruch.

Związek wykonawców zakupił za 46,6 miliona dolarów biurowiec przy 12020 Chandler Blvd. w North Hollywood, który posłuży jako nowa krajowa siedziba, SAG-AFTRA ogłosiła we wtorek. Związek obecnie wynajmuje przestrzeń w budynku na Wilshire Boulevard w dzielnicy Miracle Mile i jest obecnie jedynym głównym związkiem rozrywkowym, który wynajmuje, a nie posiada, swoją siedzibę. Dzierżawa budynku na Wilshire Boulevard trwa do 2032 roku.

Po przeprowadzce z obecnej siedziby, związek będzie mógł wykorzystać 118 000 stóp kwadratowych powierzchni biurowej i nieużywaną działkę o powierzchni 0,71 akra w pobliżu. (THR poprosił związek o datę przeprowadzki) Budynek jest całkowicie wynajęty, a głównymi najemcami są producent filmów niefabularnych Pilgrim Media Group (Wicked Tuna, Street Outlaws) oraz firma badawcza i analityczna Screen Engine/ASI.

Arlene Sommer z firmy Cushman & Wakefield reprezentowała SAG-AFTRA w transakcji z obecnym właścicielem budynku Dr. Davidem Lee z Jamison Properties.

W oświadczeniu, prezes związku Fran Drescher powiedział, że w rozmowach z dyrektorem wykonawczym SAG-AFTRA Duncanem Crabtree-Irelandem i dyrektorem finansowym Arianną Ozzanto, „ustalono, że SAG-AFTRA jest teraz w dobrej sytuacji finansowej, aby realizować ten cel.” Drescher nazwał ruch w celu zakupu nowej siedziby „wspólnym wysiłkiem” z poszukiwaniem nowego budynku prowadzonym przez krajowego sekretarza-skarbnika związku, Joely Fisher.

„To historyczny kamień milowy dla naszego związku i świadectwo naszej siły i odporności” – powiedział Crabtree-Ireland w swoim własnym oświadczeniu. „Nowy budynek zapewni nam więcej miejsca, lepsze udogodnienia i większe możliwości służenia naszym członkom i rozwijania naszej misji. Będąc właścicielem zamiast wynajmować, zaoszczędzimy pieniądze w dłuższej perspektywie, zbudujemy kapitał własny oraz będziemy mieli większą elastyczność i stabilność.”

SAG-AFTRA wprowadziła się do swojej obecnej siedziby w Miracle Mile w 1993 roku. Kwestia wynajmowania siedziby przez SAG-AFTRA pojawiła się podczas ostatnich wyborów w 2021 roku, podczas których jedna z frakcji wystąpiła przeciwko płaceniu przez związek „6 milionów dolarów rocznie” za wynajem siedziby.

SAG-AFTRA North Hollywood

Dzięki uprzejmości SAG-AFTRA

Czytaj również:  LACMA uhonoruje reżysera Park Chan-wooka i artystkę Helen Pashgian na gali Art+Film

Latest Posts

Nie przegap